Bebek odalarına kanaviçe işlemeli, dantelli pano

-


Bebek odalarına kanaviçe işlemeli, dantelli pano çalışmamız. Bu ve benzeri etamin panolar ile çocuklarınızın odalarını şenlendirmeye geldik… Çocuklarınıza özel isim panoları hazırlıyoruz. Son zamanların en popüleri baykuşları kullanmasak olmazdı değil mi? Kız ve erkek iki kardeşin odasında kullanılacağı için süslü bir kız baykuş ve papyonlu erkek baykuşlarımızın güzelliklerini ayrıntılarda gizledik. Kasnaklarımızın alt kısımlarına rengarenk dantellerden de asılınca hoş bir bütünlük sağlandı. Emek verilen her şey güzeldir ama insanın kendi el emeği göz nuru olunca daha bir değerli oluyor. Sizler de sipariş vermek isterseniz bana profilimden ulaşabilirsiniz.. ;)

Bir yanıt yazın

Fen Bilgisi ogretmeniyim ama henuz atanabilmis degilim ? Ama boyle hobilere cocuklugumdan suregelen bi sevdam vardi. Tekrar ortaya cikmasi icin ev hanimi olup bos vakitleri degerlendirmem gerikiyormus ?? Simdi kizim Esra'dan firsat buldukca Esrali hobileri gerceklestirmeye calisiyorum ?

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...