72 yorum gelmiş

 1. neduk diyor ki;Arkadaşlar bu babetlerle fıstık yeşilini sevdirdiler bize.

  ya evet hepimiz yeşilleri sıraladık miragexin ardından dimi..bu arada elinize sağlık.

 2. yeni tasarımlarda sınır olmuyor tabi bu kadar marifetli insan bir araya gelince. bende hala örme çalışmalarımı sürdürmekteyim. bitince yayınlayacağım inşallah. sizinde ellerinize sağlık harika olmuş

 3. modeli miragex’ten esinlenerek yaptım zaten, gerçi esinlenme değil sadece taban kısmı farklı o yüzden bu babetleri miragex’e ithaf ediyorum. Birçok kişiye bu konuda ön ayak olduğu için model olduğu için. teşekkürler miragex ve yorum yazan bütün arkadaşlarım.

 4. EEE deriye şişleri nasıl soktun ama yapıştırmada olabilir. Ya da zımba kullandın. ne bileyim işte soruyormuyum anlatıyormuyum onu bile bilemedim.

 5. soruyorsun:))deriyi taban şeklinde kestikten sonra dikiş makinasının en seyrek ayarında yaklaşık 3-4 mm. içeriden tabanın etrafını diktim (ilk denememde bunu elde yaptım parmağım delindi.)üst kısmı da ördükten sonra ilmekleri tabandaki dikişlere elimde tutturdum. hepsi bu kadar..

 6. teşekkür ederim selmacığım,onurlandırdın beni…kırmızı örüyorum şimdi ben gönderirim bitince.

 7. kayma olayı önemli, hatta çok önemli. özellikle laminant parkede kayıp kafayı gözüü yarmak işten değil. fazla ayrıntıya girmeden veri nays olmuş diyeyim.

 8. saat oniki kayma problemini çözmek için el örgüsü çorap ve patiklerin tabanına küçük benekler halinde birkaç yere silikon damlatılıyormuş, o zaman kaymıyormuş, Öyle söylüyorlar ben denemedim..

 9. selmatozan ellerinize sağlık hakikaten çok güzel olmuş.birde sizin üstteki bant sabit mi? resimden öyle görüyorum.(ben de hala incelemedeyim. daha uygulama kısmına geçemedim de :)) )

 10. teşekkür ederim semyıl. doğru sabit yaptım dikişte de örgüde de ilik açıp düğme dikmeyi sevmem o yüzden başka yöntem varsa onu uygularım burda olduğu gibi..

 11. çok güzel olmuş, altının deri olması hem patiğin hemde sizin (kayıp düşmemek anlamında) ömrünüzü uzatır diye düşünüyorum :))

 12. babetler çok şık da üzerindeki çiçekler biraz büyük değilmi ?? az daha küçük olsa daha şık olacak sanki?elinize sağlık

 13. maşallah ne diyeyim ki ayrıntılı foto ile yollarsan çok sevinicem valla bu alt taban deriyi alırken nası anlıcam patiğe uygun olduğunu peki

 14. ben ayakkabıcılardaki artık derilerden kullanıyorum, hem böylece hesaplı da oluyor.. önemli olan dikiş makinasının deriyi dikebilmesi..


 15. deri parçamızı ayağımızdan kalıp çıkararak kesip kenarlarından makinayla dikiş geçiyoruz.

  üst parçamızı da örüp hazırlıyoruz.

  deriyle örgü parçayı elimizde dikiyoruz.

  bitmiş hali.

  giyilmiş hali.

  umarım yapmak isteyenlere yardımı dokunur..

 16. sen süpersin ya bu kdr mı çabuk dönülür insanlara bravo sana valla süpersin …….:):):):):):):):):)hakkını helal et

 17. ne demek helal olsun. epeydir parçalar ayrı ayrı bekliyordu birleştirmeye elim varmıyordu (bakınız: üşengeçlik) vesile oldun:)) yardımcı olabildiysem ne mutlu..

 18. ipi alırken üstünde etiketi yoktu maalesef, hani serisi kalmayan şeyleri sepete atarlar ya onlardan, o yüzden markasını söyleyemiyorum, hafif parlak tüysüz bir yün, şiş de 3 numara..

 19. çok güzel olmuş elinize sağlık iyi günlerde kullannın çok şık durmuş ayağınızda yapım aşamalarınıda göstermiş olmanız çok iyi kaydettim zaten yapmak için ne zaman yaparım orası meçhullll…

 20. katılıyorum size, hele de mağazalarda çok basit şeylerin bir dolu paraya satıldığını görünce elişi yaptığıma seviniyorum..

 21. yapınca gösteririm tabii ))) dediğim gibi zaman veremiyorum))) birde yaptığım elişlerini yüklemede sorun yaşıyorum nedense bazılarını yüklüyor bazılarınıda yüklemiyor anlamadım gitti…

 22. evet resim boyutu büyük olabilir veya uzantısı .jpeg değildir. selma hanıma ayrıntılı anlatımından ve tatlı dilinden ve kalender yüreğinden dolayı teşekkür ederim..izahat gerçekten sade ve açıklayıcı olmuş. mersi, şükran, danke :)

 23. ayyy canım benim ellerine sağlık teşekkürler şimdiden inan çok sevindim :) seninkileride arkadaşa verdim sabah kargoya verecekti bakalım vermiştir heralde en kısa sürede eline ulaşır inşallah :))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Eski kottan terlik yapımı

| | 3 Yorum

Merhabalar, artık ben de buralardayım ve ilk olarak geçen ay yaptığım cepli teriklerimi paylaşmak istedim sizlerle Evet kabul ediyorum internette bir sürü kottan terlik var, kendi özgün fikrim olduğunu sanıyorum...

Yapay deri tozluk yapımı

| | 2 Yorum

Yapay deriden bu tozluk çok şık olmuş, çok beğendim gerçekten. Ayakkabıya nasıl değişik bir hava vermiş değil mi? kaynak burada. bakın şu şekilde yapılıyor:...