Salı, Mayıs 23, 2017
Bir hobi odası nasıl yapılır?

Bir hobi odası nasıl yapılır?

9

bir-hobi-odasi-nasil-yapilir-7

Bir hobi odasına sahip olmak pek çoğumuzun hayali. Bu işi çok profesyonelce yapanlarımızın bile ayrı bir hobi odası olmayabilir evde yeterli alan yoksa. Küçük köşelerle yetinmek zorunda kaldığımız ve malzemelerimiz dağınık durduğu için şikayetçi oluyoruz genelde. Böyle rüya gibi, rengarenk, tüm detayları düşünülmüş, zevkli bir hobi odasında çalışmak kim bilir ne zevklidir. Şu köşelere bir bakın, siz de bayılacaksınız kesin.

bir-hobi-odasi-nasil-yapilir-5 bir-hobi-odasi-nasil-yapilir-6 bir-hobi-odasi-nasil-yapilir-4 bir-hobi-odasi-nasil-yapilir-3 bir-hobi-odasi-nasil-yapilir-2 bir-hobi-odasi-nasil-yapilir-1 bir-hobi-odasi-nasil-yapilir

İşte kaynak BURASI.

Bir hobi odası ne olmalı, tabii ki hobinize göre değişir. Belli ki bu şanslı hanım dikiş ve dekoratif boyama alanında kendini geliştirmiş. Ama alanı kullanışı, hem ferah hem zevkli bir çalışma ortamı yaratabilmesi açısından çok iyi bir örnek.

9 YORUMLAR

  1. bende bayıldım yaa çok güzel bir dekor olmuş.. Hanımlar dikkat ettiniz mi konserve kutularının böyle kaplayabiliriz çok sevimli olmuşlar:)

  2. evet jelibon boncuğum dikkat ettimmm :))elimdeki konserve kutu sayısı yirmi oldu sanırım..bir hobi odam olamayacak ama odamın bir köşesinde minkde olsa bir çalışma köşesi yapacağım