Cuma, Ekim 28, 2016
Biten Kremlerinizin Kutularını Atmayın:)))

Biten Kremlerinizin Kutularını Atmayın:)))

22

Eskiden olsa biten, eskiyen her ne olursa çöpü boylardı:))) Artık atmadan önce bir kez daha düşünür oldum. Krem kutusunu da atmaya kıyamadım ve ona düğmelerimi emanet ettim:)))Tığla ördüm. Şayet beğenir ve benzer bir çalışma yapmak isterseniz 30 dakika kadar bir sürede bitiyor, haberiniz olsun:)

22 YORUMLAR

  1. Çok güzel olmuş ellerine sağlık iyi günlerde kullan, ben bir de yazdıklarına güldüm:)) ne zamandır bu moddasın bilmiyorum ama o atamama hallerinin sonu çöp ev olacağız ki hepimizde fazlasıyla var:))

  2. teşekkürlerr:)bu siteyi keşfettiğimden beri böyleyim valla:))) çevremdeki herkes de öğrendi mutlaka bana bir şeyler biriktiriyorlar:))) eşimde evde öyle fazlalıkları sevmez, bu durum hiç hoşuna gitmiyor:))))

  3. :))) rica ederim canım… ben çok samimi ve içimden gelerek söylüyorum… şayet arzu edersen ve beğendiysen benzer bir model sana anı olması adına seve seve yaparım…

  4. BynFavori42 canım sen Konya’da mısın? benim amcamlar uzuuun yıllardır Konya’da yaşıyorlar… bende az gelmedim hani:) Mevlana şehri… şanslısın…engel değil mesafeler paket yollamaya:)))) devir değişti, postası vaaar, kargosu vaaarr:))))