boncuk kelebek
Evde eğer takı yapıyorsanız illa ki elinizde artan bocuklarınız vardır. bu kelebek bence onları değerlendirmenin en keyifli yolu.Pencerede çok hoş duracak.
Evde eğer takı yapıyorsanız illa ki elinizde artan bocuklarınız vardır. bu kelebek bence onları değerlendirmenin en keyifli yolu.Pencerede çok hoş duracak.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...
Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...
Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...
Çok cici, benim tüllerle kapladığım kelebeklere benziyor.Bunu da denemem lazım:)Site için teşekkürler arkadaşım.
Rica ederim akşam ki zahmetinden sonra lafı bile olmazzzzzzzz.
AAA saatonikiyle karıştırdımseni pardon.Ama yinede beğendiğine sevindim.bi de bebeklere hediyelere bak derim.Dün buldum dayanamadım yolladım.
çok sevimli olmuş bu kelebek:)artan boncuklarım yok ama sırf bunun için alırım:)
Ben izmirdeyim ve bugünlerde camlara dışardan görülcek şekilde böyle aksesurlar asıyorlar.Yeni ternd yani….:))))))))
kız sen iyi sardın bu işe hadi hayırlısı nereye girsem sen çıkıyon karşıma:)