Perşembe, Ekim 27, 2016
Boncuktan Küçük Hayvan Figürleri

Boncuktan Küçük Hayvan Figürleri

6
KÖPEK
KÖPEK
DENİZ ATI
DENİZ ATI

Bu site çok değişik;özelliklede boncuktan ,yapımı güzel ve şemalarla anlatılmış hayvan figürlerini görmelisiniz.Belki kolyeucu olabilirler, belki anahtarlık yada bir raf değişik figürlerden oluşmuş koleksiyon…Mutlaka kendimde denemeyi düşünüyorum.

6 YORUMLAR

  1. ohhhh nihayet en son bi yazı yazabiliyoruz mail e git sifren bu aktive et oldu tamam şimdi git yazını yaz bunun daha basit olanını ne zaman bulacaklar. neyse konu boncuk severim boncukları hatta bana cocuklugumu hatırlatır annanem yapardı boncukla bu tarz zamazingolar bende onalarla oynuyarak buyumustum ne yapalım biz yoksulduk millet ozamanlar mesur olan telli arabalarla hava yapardı hatta bi ara annane me bana boncukdan araba yapmasını istemiştim bu sitede var mı kadın nerden bilsin araba yapmasını varsa ben onun velihatı olarak deniyecem boncukdan araba yapımı sonra bunu sanayi ahline getiririz diye dusunmekdegim bu siteyi buraya koyan arkadasa cok tesekkür ederim ellerine saglık ben yapamasam arabayı sen yapabilirmisin ama telli olacak

  2. güzelmiş ne diyeyim denemek lazım bende hayvanların peluş koleksiyonu var buda eklenebilir diye düşündüm…iyi

    sıkkınım
    sıkkınım
  3. görülen o ki boncuk sanayisi almış başını gitmiş.yalnız bunları yapabilmel için insanın hemen yan tarafında bi sabır taşı olması lazım..

  4. Ya saatoniki; ne sandın sen, daha bu ülkede ne sanayiler başını almış gitmiş sen uyu rahatına bak. Kadınlar zaten sabır taşıdır. Erkeklere tahammül etmelerinden, bu güzelim el becerilerinden belli olmuyor mu? Valla çok güzel. Bende istiyorum bu köpekten.