16 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  merak edip baktım ve marifette ilk yazınız olduğunu keşfettim..bu bakımdan ilk yorumu kutlama babında ben yazmış olmayı diledim..hamiş:verdiğin türkçe site template inde düğmelerin bol miktarda olması hakkında zırvalamaktan kendimi nasıl alıkoysam acaba diye düşünürken, hamiş te kendi kendine ilerlemiş oldu..:)

 2. Avatar photo

  popüler diyip havaya sokmayın:)ben boncuklu perdeleri çok beğenirim.bir de sefa oynayıp beni sinir etmezse…………..!güzel. sağol nevda:)

 3. Avatar photo

  efenim ne popülerliği…? malumuz türk halkı yufka yüreklidir…bir düşkün görende sempati duyar o miskine..yoksa, bir otorite görse çalışmalarımı tefe koymakla kalmaz , odunla kovalar beni..

 4. Avatar photo

  çok haklısınız canbug;s12 gayet mütevazi bir şekilde cevaplamış ya…….oooooo ne yapayım valla silmeyeceğim yazdığım yazıyı,kalsın orada.gün olur lazım olur nasılsa, hazır cırt diye yapıştırırım:)

 5. sayın saat 12,kovmak ne demek, latife yapıyorum, estağfurullah. başımızın üstünde yeriniz var, falan filan işte.

 6. efenim haklısınız. 10 marifeti biraz boşladım. iş güç diyeyim.saat12 elma kurtlandı mı ne oldu? yarısı gitmiş?zeliss, yapanın ellerine sağlık diyelim. ben sadece aktardım.lori; yahu nerelerdesin? sen benden de kaçak çıktın. hafifin h’sini bile unuttun.velhasıl sanal alem ama, arada böyle sürprizler güzel oluyor.

Bir yanıt yazın