Çarşamba, Ekim 26, 2016

Boncuktan Perde

16

Bu sitede yok, yok. Boncuktan perde yapımına kadar. Ben sevdim, özellikle yeşil boncukları.Ayrıca şu sitede de türkçe bir şeyler buldum, ilgilenenler için.

16 YORUMLAR

  1. merak edip baktım ve marifette ilk yazınız olduğunu keşfettim..bu bakımdan ilk yorumu kutlama babında ben yazmış olmayı diledim..hamiş:verdiğin türkçe site template inde düğmelerin bol miktarda olması hakkında zırvalamaktan kendimi nasıl alıkoysam acaba diye düşünürken, hamiş te kendi kendine ilerlemiş oldu..:)

  2. popüler diyip havaya sokmayın:)ben boncuklu perdeleri çok beğenirim.bir de sefa oynayıp beni sinir etmezse…………..!güzel. sağol nevda:)

  3. efenim ne popülerliği…? malumuz türk halkı yufka yüreklidir…bir düşkün görende sempati duyar o miskine..yoksa, bir otorite görse çalışmalarımı tefe koymakla kalmaz , odunla kovalar beni..

  4. çok haklısınız canbug;s12 gayet mütevazi bir şekilde cevaplamış ya…….oooooo ne yapayım valla silmeyeceğim yazdığım yazıyı,kalsın orada.gün olur lazım olur nasılsa, hazır cırt diye yapıştırırım:)

  5. efenim haklısınız. 10 marifeti biraz boşladım. iş güç diyeyim.saat12 elma kurtlandı mı ne oldu? yarısı gitmiş?zeliss, yapanın ellerine sağlık diyelim. ben sadece aktardım.lori; yahu nerelerdesin? sen benden de kaçak çıktın. hafifin h’sini bile unuttun.velhasıl sanal alem ama, arada böyle sürprizler güzel oluyor.