bu kadar güzel tencere,güğüm,gitar ve fiskos masası görmediğinize eminim

-

Yazımın kahramanları bir güğüm,bir tencere,bir gitar ve bir fiskos.Yukarıda sadece bir parçası var asıl hazine içeride İşte gerisi burada

28 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  nurhancım daha önce de söylemiştim bunların hepsi birer sanat eseri, muhteşem çalışmalar, bakmaya doyamıyorum gözümün önünde olsalar ne yapardım acaba:))elleriniz dert görmesin:)

 2. Avatar photo

  harika olmuşlar, yapanların ellerine sağlık, bize gösteren nurhancığımın da yüreğine sağlık. En çok tencereyi beğendim ben. Feshanedeki sergiye bu yıl da gelmek istiyorum. Canlı canlı görebilirim belki bu güzellikleri, hatta belki seni de:)

 3. Avatar photo

  sesiber, tam içimden geçenleri söylemiş nurhancım.

  harika olmuşlar, yapanların ellerine sağlık, bize gösteren nurhancığımın da yüreğine sağlık

  fevkalade.

 4. Avatar photo

  güzel yorumlara kendi adıma ve sevgili arkadaşlarım adına çooook teşekkür ederim.Umarım yakından görme fırsatınız olur.

  Canlı canlı görebilirim belki bu güzellikleri, hatta belki seni de:)TAKI KULÜBÜ Sesi-Yorum

  ayyy ne güzel olur inşallah çook sevinirim ve mutlu olurum :)

 5. Avatar photo

  teşekkür ederim noblesse sağoliyice heveslendirip meraklandırayım sizi sergide nice güzellikler olacak tahttan tutunda paravanına kadar gelemeyecek olanlara hizmetlerimiz devam edecektir Allah izin verirse tabii ki :)

 6. Avatar photo

  muhteşem olmuşlar, yapanların ellerine sağlık.nrhnmrl’cim bu güzellikleri buraya getirip bizlerle de paylaştığın için sana da teşekkürler.benimde favorim tencerenin kapağı oldu.ben olsam onu duvara süs diye asarım.hiç kapak gibidurmuyor:))))

 7. Avatar photo

  ayyyy bunları nasıl yapıyosunuz anlıyamadım ben ılk gorunce bakır ısleme zannettım cok guzel olmuslar blogundada ınceledım harıka yaaa yapanların elıne saglık

 8. Avatar photo

  ah ahh bunlar nasıl güzeller… iyice merakımı meşgul etmeye başladı bu iş.. yalnız müthiş cümle kurdum :) harika olmuş hepsi.. yapanların ellerine sağlık.. nurhan abla teşekkürler böyle gözümüz gönlümüz açıldı sayende :) hayran hayran bakıyorum resmen.. acaba ahşaplarımın üstlerini süslemek için küçük küçük yapabilirmiyim ki bende?..

 9. Avatar photo

  gulseyhan diyor ki;ayyyy bunları nasıl yapıyosunuz anlıyamadım ben ılk gorunce bakır ısleme zannettım

  yok bunlar folyo işleme:)

  acaba ahşaplarımın üstlerini süslemek için küçük küçük yapabilirmiyim ki bende?..egeli lodos…

  tabii ki süper durur bu folyonun güzel durmadığı bir yer yok ki zaten cama ahşaba seramiğe aklınıza neresi gelirseyorum yapan herkese teşekkürler :)

 10. Avatar photo

  bu folyonun güzel durmadığı bir yer yok ki zaten cama ahşaba seramiğe aklınıza neresi gelirse

  Yok yok Nurhancım, benim daha önce gördüğüm folyo çalışmaları çok çok sıradandı. Öyle ki folyo kursu vs. deyince ıyyk derdim ta ki senin ve grubunun çalışmalarını görünceye dek. Bir de İSMEK sergisini. Eğitmeniniz de çok kaliteli bence. İSMEK eğitmenleri genelde çok donanımlılar zaten. Klasik usta öğreticiler gici değiller. Bir de bizim burada Halk Eğitim kurslarının aynı dalına bir eğitim yılı gitme hakkın var. Diğer sezonda gözetmen olarak girebiliyorsun derslere. Sonrası yani 3. kez gidilemiyor. Tabii bunlar resmi kısıtlamalar pek uyan yok ta. Sizde durum nasıl? Sanırım sen de iki yıldır gidiyorsun.

 11. Avatar photo

  sesiber diyor ki;bu folyonun güzel durmadığı bir yer yok ki zaten cama ahşaba seramiğe aklınıza neresi gelirseYok yok Nurhancım, benim daha önce gördüğüm folyo çalışmaları çok çok sıradandı. Öyle ki folyo kursu vs. deyince ıyyk derdim ta ki senin ve grubunun çalışmalarını görünceye dek. Bir de İSMEK sergisini. Eğitmeniniz de çok kaliteli bence. İSMEK eğitmenleri genelde çok donanımlılar zaten. Klasik usta öğreticiler gici değiller. Bir de bizim burada Halk Eğitim kurslarının aynı dalına bir eğitim yılı gitme hakkın var. Diğer sezonda gözetmen olarak girebiliyorsun derslere. Sonrası yani 3. kez gidilemiyor. Tabii bunlar resmi kısıtlamalar pek uyan yok ta. Sizde durum nasıl? Sanırım sen de iki yıldır gidiyorsun

  bizim hocamız süper sadece folyo değil ahşap boyama dikiş v.b. pek çok şeyi bir arada öğrenebiliyoruz.Senin gibi gelip bizim kursta yaptıklarımızı görünce aaa diye kalıyorlar daha öncede folyo gördük ama böylelerini hiç görmemiştik diyorlar.Rabia Hocamız sağolsun her fırsatta teşekkür ediyorum zaten allah razı olsun .Bizim hocamız 6 sene folyo kursuna gitmiş mesela.İsmekte sizdeki gibi değil istediğin kadar gidebiliyorsun.Yılın ne kadar artarsa o kadar iyi oluyor.BEn ikiyi bitirdim inşallah seneye ölmez sağ kalırsak hastalık filanda olmazsa 3. seneme başlayacağım.Pek çok şey öğrenmek için bir sene imkanı yok yetmez zaten yaptıkça ilk yaptıklarınıda pek çok hata buluyor insanBu sene büyük bir ihtimalle sergide sadece bizim hocamıza ve öğrencilerine ait eserlerin yer aldığı özel bir bölüm olacak set gibi bir desenden ortaya çıkmış eserler olacak tahtı ,paravanı, aynalı telefonluğu ,aynası küpü pek çok şey neyse çok uzattım :)sevgim27 teşekkürler

 12. Avatar photo

  Ben de çok kısa bir süre kursa gitmiştim ama dediğiniz gibi yeterli değil. Sizin yaptığınız şeklini bilmiyorum mesela. Ama yine de bu işe, az buçuk kenarından bulaştığım için mutluyum.

 13. Avatar photo

  sserapp diyor ki;Ben de çok kısa bir süre kursa gitmiştim ama dediğiniz gibi yeterli değil. Sizin yaptığınız şeklini bilmiyorum mesela. Ama yine de bu işe, az buçuk kenarından bulaştığım için mutluyum.

  kanınıza girmiş az buçuk yani iyi iyi :)

 14. Avatar photo

  süperler çok beğendim çokta kıskandım. bende evde kendi çapımda uğraşıyorum birşeylerle ama işin okuluna giden kendini hemen belli ediyor. ne kadar şanslısınız bizim buralarda böyle kurslar yok. çok imreniyorum sizlere. ellerinize sağlık kurs arkadaşlarınada selamlarımı ilet lütfen.

 15. Avatar photo

  nurhancım zaten kanıma girmiştin,senin çalışmalarını gördükçe iyice özenir olmuştum,şimdi kursa gitmeyi ciddi ciddi düşünüyorum:))

 16. Avatar photo

  folyonun yakışmadığı yer yok tabi de bunlar karşılaştırılamayacak hadar güzeller, sizin bu yaptıklarınız tek başlarına şaheser… biraz bilsem nasıl yapılır maymun iştahımla buna el atçam azcık elimden gelse yetçek zaten :)

 17. Avatar photo

  bbuket diyor ki;süperler çok beğendim çokta kıskandım. bende evde kendi çapımda uğraşıyorum birşeylerle ama işin okuluna giden kendini hemen belli ediyor. ne kadar şanslısınız bizim buralarda böyle kurslar yok. çok imreniyorum sizlere. ellerinize sağlık kurs arkadaşlarınada selamlarımı ilet lütfen

  gerçekten bu bizim için büyük şans bence her yerde uygulanmalı, insana güzel şeyler üretmek iyi geliyor:) aleykümselam görünce söylerim.

  esinsel diyor ki;nurhancım zaten kanıma girmiştin,senin çalışmalarını gördükçe iyice özenir olmuştum,şimdi kursa gitmeyi ciddi ciddi düşünüyorum:))

  git valla esinsel abla senden neler çıkar kimbilir neler :)

  neduk diyor ki;Ay uçmuş bu hanımlar.Bu ne güzelliktir böyle.Hayran oldum.Sehpanın alüminyumu yekpare mi? O kadar enli mi bu folyolar?Bir yanını yaparken diğer yanını bozmadan nasıl yapmış?Ben olsam cart diye dirseklerimi dayar berbat ederim.Mâşallah hepinize.

  direk uçuş bunlar neduk abla , bildiğin fiskos masa yusyuvarlak sebahat teyzemiz onu kartonların içinde sarıp sarmalayıp getirip götürüyordu insan yapınca nasıl zor olduğunu bildiğinden bir yerine bir şey olmamasına öyle dikkat ediyor ki

  dilevser diyor ki;folyonun yakışmadığı yer yok tabi de bunlar karşılaştırılamayacak hadar güzeller, sizin bu yaptıklarınız tek başlarına şaheser… biraz bilsem nasıl yapılır maymun iştahımla buna el atçam azcık elimden gelse yetçek zaten :)

  sağol dilsevercim tek gereken heves ve sabırla sabırsızlık arasında bir yerde olmak çok uzun işlemleri olduğu için sağlam bir sabır ama bitirebilmek içinde daha çok çalışmak adına sabırsızsız olup bitirmeye gayret etmek :)

 18. Avatar photo

  nrhnmrl diyor ki; kanınıza girmiş az buçuk yani iyi iyi :)

  Girmez mi çok seviyorum ve beğeniyorum (sizinkiler kadar güzel olmasa da) yaptıklarımı beğeniyorlar. Ama zaman ayırmak lazım bu iş için, çocuklarla zor. Gördükçe hevesleniyorum :) Sevgiler

Bir yanıt yazın