siyah halhalı patik
buba komşuma orduğum halhallı patik filoş ipten ördum öğrenmek isteyen olursa yapılışını anlatırım yayınlanacağından emin olmadığım için kendimi yorup anlatmayim:)) göruntu kötudur belki sorun makinada ayak okadar çirkin deyil
buba komşuma orduğum halhallı patik filoş ipten ördum öğrenmek isteyen olursa yapılışını anlatırım yayınlanacağından emin olmadığım için kendimi yorup anlatmayim:)) göruntu kötudur belki sorun makinada ayak okadar çirkin deyil
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Herkese merhabalar, sevimli bebek patiklerinden bir örnek daha çalıştım, o pambık ayakları kışın üşümesin diye ilk olarak şablonumuz ile kartondan kalıp çıkarıyoruz. Bir çift patik için 4 adet U şeklindeki...
Herkese merhabalar, keçeden çok cici bir bebek pandufu çalıştım. Sahibesi daha 1 aylık, bu cicileri kışın giyecek inşallah İlk olarak kalıbını çıkarıyoruz ve her parçadan ikişer adet çizip, kesiyoruz. Şekilde...
çok güzel yaa…bu modeli çok seviyorum ben…
tşkler beyenmenize sevindim![:)](https://cdn.10marifet.org/wp-content/plugins/classic-smilies/img/icon_smile.gif)
ben bu patigi dün bi ara gördüm sonra kaçırdım pek net degil resim boncuklar inci mi parlak boncuk mu eline saglık
parlak boncuk canım
anladımmmmm :))))