bülbülüm:)

-

kafes içinde aplike kuşlu yastık. bakmaya doyamadımburada

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

23 yorum gelmiş

 1. dolunay82

  bana görede bülbülüm altın kafeste:))kafeside kendiside çook güzel:)bu arada eve akşam gelince tüm muhabbetlerin sonuna yetişiyorum:):(((neyse bunada şükür dimi yani.

 2. ayme

  bülbülüm altın kafesteeöter aheste aheste:)) ötme bülbül yarim hasta. :)ah neyleyimhasret kaldım sevdiğime..ben sana dayanamam yariiimben sana güvenememm..korodayken solo söylediğim ve enn sevdiğim bestedir:))

 3. mavisofra

  ahh aymem :)))))))))))))))))))bende kayahanın şarkısını söylemiştim seni versinler ellere beni vursunlar:)))))))))))))))))))))))

 4. merkas

  maviş bu harika bişeymiş yeni gördüm, teşekkürler.Bu arada kuşlu değil ama oğluma arabalı bir yastık yapıyorum , ilk aplike çalışmam olacak , bitince burda görürsün.ben de bir şarkı ekleyim :bülbülüm gelde dile ,söyle benimle bile ,sesini duyur ele,çile bülbülüm çileeeee((hep beraber)) çileeeeeeeeee

 5. lilacsmell

  Ben çok beğendim renkleri, tasarımı çok güzel ama kuş kafesin içinde değil dışında duruyor. o kafesin iki çizgisini kuşun üstüne çizseymiş ya :) Siz şarkı söylerken kuş kaçacak :)) Bakın bu benim çantamdaki kuş :) Link eski link bloguma yönlendirmiyor. Buradan

 6. merkas

  mucuk mucuk, benden de sana öpücükler mavişcim.lilacsmell senin çantan ve çantadaki kuş bir harika , eline sağlık.

 7. ayme

  anlaşıldı lilacsmell beni kıskançlıktan çatlatıp öldürecek:)) o çanta ne öyle yaa… çizgi film gibi:) bayıldımmmmmmmmmm

Bir Cevap Yazın