21 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Fiammam,bellindam,favorim,deryam ve de yeni tanışmış olduğumu sandığım candaahuzur da beğenmiş..Allahım çok mutluyum Ayhan Işık a koşan Hülya Koçyiğit gibi sekerek koşmak istiyorumçoook mes’udumDün gittiğim doktorun tavsiyesi ozon yağı dizlerime iyi geldi.o bakımdan yani:))

 2. Avatar photo

  Saf zeytinyağı içine ozon emdirilmiş bir masaj yağı.al sana linki yazayım da bak.Dr Ferudun Kunak’a gittim.Tedavime yardımcı olarak dizlerime sıcak jelle ısıtıp sürüyor ve egzersizlerimi yapıyorum.

 3. Avatar photo

  hayatım aslında eskiyim:) ama üyelik bilgilerimi pc çöpe gidince kaybettim ve tamamen unutunca yeniden üye oldum.Üreten insanları cok seviyorum :)Bu arada bende kaydettim gercekten cok güzelller. canta cok sık olur. Görmek için sabırsızlanıyorum.

 4. Avatar photo

  Aslımavim,Ferudun beye çok güvenirim.Ozon yağını da kullananlar memnun.Özellikleri okuduğumda semptomatik değil sorunu çözücü gibi düşündüm.Bakalım göreceğiz.Bu tip ağrılar(kireçlenme) dokunun kan dolaşımını hızlandırarak tedavi ediliyor deniyor.Annene geçmiş olsun dileklerimi selamlarımı ilet lütfen.

 5. Avatar photo

  candaahuzur,o zaman sana gene de hoşgeldin diyelim,bir daha kaybolma :))Bilgisayarın çökmesi kötü oluyor.Ama oluyor işte.Hayırlısı olsun .

Bir yanıt yazın

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...