15 yorum gelmiş

  1. küçük çocukların bundan ödü kopar:))) düşünsenize açmış ağzını sivri dişleride var…hangi çocuk buna ayağını uzatır:)))

  2. En azından bu çalışmadan esinlenebiliriz. Ne bilim yapılacak surat şakın, üç gözlü, koca burunlu ve kulaklı fil kafası vb olabilir.

  3. :)) kafamda bir çok proje ve elimde bir o kadar malzeme var ama hava sıcak ve evimi temizlemem gerekiyor. Bugün evde kalıp evimi temizlemeye karar verdim sonra da yaz temalı 10marifet yarışması için yapmam gerekenler var. Zaman bana yetmiyor. Bilgisayarın başına geçince kalkamıyorum :(( ne olcak böyle ya.Kuşlar balonumuza yuva yapmışlardı. Çok şirin iki yavrumuz oldu ama bir tanesi öldü :(( kargalar saldırmışlar. Diğeri bugün yuvadan uçtu ve bende uzun uğraşlar sonucunda balkonumuzu temizledim. Ayyy iyi güzel ama artık kendilerine başka ev bulsunlar. Temizlemesi çok zor oluyor.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)

Eski kottan terlik yapımı

| | 3 Yorum

Merhabalar, artık ben de buralardayım ve ilk olarak geçen ay yaptığım cepli teriklerimi paylaşmak istedim sizlerle Evet kabul ediyorum internette bir sürü kottan terlik var, kendi özgün fikrim olduğunu sanıyorum...

Yapay deri tozluk yapımı

| | 2 Yorum

Yapay deriden bu tozluk çok şık olmuş, çok beğendim gerçekten. Ayakkabıya nasıl değişik bir hava vermiş değil mi? kaynak burada. bakın şu şekilde yapılıyor:...