Çarşamba, Ekim 26, 2016
Çekmecelere Kullanışlı Bölmeler Yapmak

Çekmecelere Kullanışlı Bölmeler Yapmak

13

Her evde bir ıvır zıvır çekmecesi vardır heralde. Benim ıvır zıvırlar da bazen öylesine birbirine giriyor ki, ayıklayıp düzünlemek neredeyse bir günümü alıyor. Bu sıkıntıyı ortadan kaldırmanın basit bir çözümü bu sitede anlatılmış. Kartondan yapılan basit ayıraçlarla çekmeceye bölmeler yapılmış. Neden olmasın?

Çok Kolay
Çok Kolay

Çok Kolay
Çok Kolay
Çok Kolay
Çok Kolay

13 YORUMLAR

  1. ben bunları çok uzun zamandır kullanıyorum ama yine de iki-üç ayda bir derin temizlik yapmak ayırıp yoketmek gerekiyor.bir ara üşenmesem de resimlerini çekip yayımlasam.benimkiler de karton ama biraz farklı.

  2. bende karışık çekmece sorunu yaşayanlardanım :) hem kızımın çekmeçeleri ki onun herşeyi dağınık bir türlü düzenli olmayı öğretemedim.çok üşengeç :)ve benim çekmecelerim.kime çekmiş acaba?:)))) tam bize göre.

  3. benim bürodaki çekmecelerimde böyle …. bende yaptım böyle……ama nalan ablanın dediği gibi bir süre sonra yok etmek gerkiyo temizlerken

  4. ben böle kırk tane bölme yapsam sefa nın çekmecelere yine de tın…!eline ne geçse çalışma masasının çekmecesine dolduruyor…benden tırsmazsa çamaşır çekmecelerinin içine de tıkıştırır amma o kadar uzun boylu değil artık!

  5. en çok işime yarayacak çalışmayı bulmuşsun boncuk hanım. ama bana bunlardan binlerce lazım hem oğluma hem bana. bu arada benim gibi olanların sayısı hiçte az değilmiş.nalancığım yapmaya başlamadan önce seninkileride görmek isterim.

  6. buketciğim resim çekmeğe gittim ama çeksem size,düzeltip çeksem bana yazık deim.istanbula gidince ikeadan aldıklarım geldi aklıma ,dönünce onlara yerleştireyim dedim.benimkilerin de bunlardan çok farkı yok bir de boyuna dik düz bir mukavva ile ayırmıştım .