Çiçekli Babet Patikler

-

Kış bitti ama ben babet patiklerimi fotoğraflayıp koymaya ancak fırsat buldum… Önce denemek için kahverengi ebruli bir ipten kendime ördüm (rengi çok hoşuma gitmese de) çok şirin oldular daha sora 4-5 çift daha ördüm hediye olarak :) Şimdi örmesenizde seneye kışa örmek için aklınızda bulunsun… Henüz elişlerimi koyabileceğim (takı haricinde) bir bloğum olmasa da made in merve© olarak karşınızdalar:))

telefonla ve gecenin bir vakti çektiğim için resim biraz kötü olmuş kusura bakmayın...
telefonla ve gecenin bir vakti çektiğim için resim biraz kötü olmuş kusura bakmayın…
bunu da anneme ördüm...
bunu da anneme ördüm…

18 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  valla örgünün yazı kışı yok bence, ben her mevsim örüyorum kışa stok oluyor:) babetlerin çok tatlı olmuş ellerine sağlık güle güle kullan..

 2. Avatar photo

  Tesekkür ederrim arkadaslar yorumlarnız ve beğenileriniz için…Selma ablacım doğru söylüyorsun aslında yapmak lazım boş kaldıkça stok olarak:)

 3. Avatar photo

  onu ben yapmadım ama örneğim o :( netten bulmuş ablam bana gösterdi nerden bulduğunu bilsem link koyacaktım bulamadım diğerlerini ben yaptım ama :)bide arkadaslarıma da yaptıklarım var işte ama onların resmi yok en kısa zamandaaa resimlerini isteyeyim:)

 4. Avatar photo

  öyle mi onun senin yaptıklarından ayrı olduğunu farketmemiştim, renginden dolayı hoşuma gitmişti:)10 marifetli olduktan sonra her yaptığımı resimlemeye çalışıyorum o anda lazım olmasa da yeri geliyor gerek oluyor, eğer fotoğraf yoksa hadi bul bulabilirsen:)

 5. Avatar photo

  Bende rengini çok beğenmiştim düz pembeyle yaptım bitane onun kadar güzel olmadı:(bir de aynen katılıyorum :) bundan sonra her gördüğümün resmini çekeceğim zaten:)

Bir cevap yazın

Eski kottan terlik yapımı

| | 3 Yorum

Merhabalar, artık ben de buralardayım ve ilk olarak geçen ay yaptığım cepli teriklerimi paylaşmak istedim sizlerle Evet kabul ediyorum internette bir sürü kottan terlik var, kendi özgün fikrim olduğunu sanıyorum...

Yapay deri tozluk yapımı

| | 2 Yorum

Yapay deriden bu tozluk çok şık olmuş, çok beğendim gerçekten. Ayakkabıya nasıl değişik bir hava vermiş değil mi? kaynak burada. bakın şu şekilde yapılıyor:...