Çiçekli, küpeli somon renk anne bebek takımı

-


Herkese merhaba. Yaz ayına yakışan bir ürünle karşınızdayım bu kez. Fotoğraf çekimlerinde kullanılabilecek güzellikte çiçekli küpeli taç ve terlik, bebek için de saç bandı ve ayakkabı hazırladım. İster sahil kenarında bir çekimde, ister hastane odasında doğumdan sonra kullanılabilir. Tamamen size kalmış. En özel günlerinize eşlik edecek ürünleri en özel şekilde hak ediyorsunuz.

Ben bu ürünümde soft somon tonlarında bir renk tercih ettim ama isteğe göre farklı renkler ile de yapılabilir.
Kullandığım malzemelerime gelince; en iyi kalitede çiçekleri seçmek bu işin ilk adımı. Çünkü modeli gösteren en önemli şey bu güzel çiçekler. Sonrasında inciler, Swarovski taşlar, uçuş uçuş tüyler ile ana malzemelerimiz olan taç ve terliklerimiz geliyor.

Bu ürünü hazırlamak çok ama çok keyifliydi. Malzemelere ulaşabilenler kendisi hazırlayabileceği gibi yapılmış diğer modellerime ulaşmak isteyenler diğer sayfalarıma göz atabilirler.

Aşağıda profilimden bana ulaşabileceğiniz linkleri görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar