Çiçekli taç ve kemer takımı (anne ve gelin adaylarına)

-


Çiçekli taç ve kemer takımı anne ve gelin adayları için hazırlandı.
Güzeller güzeli hemcinslerim için özel olarak hazırladım bu tam tur halka taç ve bel kemerini. Bir anne adayı için hamile fotoğraf çekiminde kullanılması için tasarladım taç ve bel kemerini. Aslında kullanım alanını genişletebiliriz de. Hamile fotoğraf çekimlerinde kullanıldığı gibi, düğün, kına fotoğraf çekimlerinde de kullanılabilir. Nikah törenlerinde, baby shower partileri, bebek mevlitlerinde, diş buğdayı partilerinde kullanımının uygun olacağını düşünüyorum.

Çiçekli lohusa tacı ya da kır düğünleri için gelin tacını kendi yapmak isteyenlere için bu taç ve kemerin yapım detayına da biraz değinmek isterim.
Halka taç için öncelikle saten kurdele ile metali görünmeyecek şekilde özen ile kaplıyoruz, sonrasında belirlediğimiz renkteki çiçeklerimizi eşit aralıklar ile kurdele üzerine monte ediyoruz.
Bel kemeri için yine aynı şekilde saten kurdele üzerine eşit aralıklar ile monte ediyoruz.
Monte etmek işlemi için silikon tabancası işinize yarayacaktır.
Baba veya eş adayı için de aynı çiçeklerden kullanarak yaka çiçeği yapılarak hoş bir kombin oluşturulabilir.
İsteğe ve konsepte uygun olarak kullanılan çiçek ve kurdele renkleri değiştirilebilir.

Umarım çiçekli taç ve kemer takımı arayışında olanlar için alternatif bir fikir oluşturabilmişimdir bu paylaşımım ile.

Herkese mutlu günler diliyorum, kolay gelsin :)

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar