Mor ve krem renk nedime bileklikleri

-


Mor ve krem renk nedime bileklikleri hazırladım. Güzel değil mi sizce de? Ne asil bir görünüm. Mor ve krem renk konseptli düğünler için hazırlandı bu bileklikler. Düğünlerimizde eski bir geleneğin yeni modernizm ile yer değişmesi gibi bir şey. Mor ve krem renk kurdelelerden faydalandım bu çalışmada, ve tabii ki çiçeklerden. Çiçekleri tanzim ettikten sonra kurdeleye yerleştirdim, sıcak silikon ile yapıştırdım. Harika bir düğünün harika bir parçası oldular. Düğünlerde nedime bilekliği olarak kullanılmaları dışında kına gecelerinde kına bilekliği olarak da kullanılıyor bu bileklikler. Kına aksesuarları genelde kırmızı olduğu için kırmızı kurdele ve uygun renkte yapma çiçeklerle hoş bir kombin oluşturulabilir.

Gelinlerin o özel günde her daim yanında olup, her türlü ihtiyacını ve heyecanını gidermekle sorumlu kişidir nedime. Gelin kadar olmasa da onun da diğer konuklara göre daha özenli giyinmesi beklenir genelde. İşte nedime bileklikleri tam da bu noktada devreye giriyor : )
Nedime bilekliklerindeki çiçeklerle aynı renkte damat ve sağdıçlar için de yaka çiçekleri hazırlanabilir.

Misafir sayınıza bağlı olarak istenilen adet kadar yapılabilir. Mor ve krem renk nedime bileklikleri olmak zorunda değil elbette, farklı renklerde de çalışılabilir. Ne dersiniz siz de bu tarz bir nedime bilekliği istemez misiniz? O halde bana profilimden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın