çöp adam magnetler

-

çöp adam figürlerinden biriyle pano yapmıştım.diğer figürlerle de magnetler yaptım.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

62 yorum gelmiş

 1. yildiz32

  sergun çok tatlı olmuş bunlar yaaa…Ben de yapmak isterim ama blogunda “misafirliğe gittiğim yerlere yapıştıracağım” yazmışsın.Birgün bana gelirmisin???

 2. embir

  Serguncuğum ben bu çizimlerini çalmak istiyorum ama bloğunda verdiğin linki açamadım :( bir hata varsa düzeltebilir misin?Çok güzel olmuşlar, bayıldım.

 3. BeyazKKelebek

  süper bunlar çok esprili, forex veya fotoblok malzemesinede olabilir. Bunların şablonları var mı ? Varsa gönderirseniz çok memnun kalacam.Aklıma başka bir fikirde geldi. tişortlara veya bez kumaş çantalara bile yapılabilir.

 4. sergun

  teşekkür ederim öncelikle.bu figürler yastıkların üzerinde vardı hatırlarsınız, onlardan yararlanarak çizmiştim ben. bloğa da koymuştum ama bunun hakları ihlal olabileceğini düşününce, blogdan diğer bütün desenlerle birlikte bunları da kaldırdım.

 5. sergun

  blogunda “misafirliğe gittiğim yerlere yapıştıracağım” yazmışsın.Birgün bana gelirmisin???

  gelirim tabi ne demek:))embir ve beyazkkelebek mail adresi bırakırsanız şablonları atabilirim

 6. CrazyLittleThing

  Ayy ama gel de uygulama bu fikri kolaysa.. Yaptığınız her eşy o kadar güzel ki.. Herşeyi yapası geliyor insanı. :)) Bu fikri de uygulamak istiyorum, umarım çok fazla olmamışımdır. :))

 7. Sevtap Uçar

  sergün sanada yuk oluyorum ama bende şablon rica edebilirmiyim.bu arada gonderdıgın sablonla saatımı yaptım nasıl gonderıldıgını çözebılırsem gonderıcem buraya hatta 2 tane sıpariş bile aldım ablam ve kuzenımden :D cok tesekkurler :D

 8. sergun

  teşekkür ediyorum. biz de çok sevimli buluyoruz bunları, hatta favorimiz mıknatıslı olan :)karabidikim; torpilli.com’dan yazı yollamak için neler yapman gerektiğine dair bilgilere ulaşabilirsin

 9. nrhnmrl

  harikalar çok şekerler süpersin serguncum ben de şablon istesem çok şey mi istemiş olurum acep mailim sende vardı sağol

 10. SEMYIL

  sergun, hepsi harika olmuş ellerine ve fikrine sağlık..ben seni yormadan şablonları ekranı büyüterek kopyaçektimmmmmm :))))) ( arada yaramazlık yapmak iyi oluyor) :))))

 11. madlord

  sergun, hepsi harika olmuş ellerine ve fikrine sağlık..ben seni yormadan şablonları ekranı büyüterek kopyaçektimmmmmm :))))) ( arada yaramazlık yapmak iyi oluyor) :))))

  ben kopya çekemedim malesef :(( zahmet olmazsa bende şablonlardan istiyorum.şimdiden tşkler.innovation78@hotmail.com

 12. celebi74

  ellerine sağlıkkkkkkkkkkkkkkkkksergunnnnnnnnnnnnnnnnn…yine harikasın……selam ve sevgiler…bol marifetli günler…

 13. asyayaren

  serguuuuuuuuuuun:))kambersiz düğün olmaz demi…şaka şaka. ben bloğuna geldiğimde kopyalamıştım hepsini:))))elllerine sağlık…

 14. dilevser

  Canım bir şey itiraf ediyorum en az 7-8 arkadaşıma gösterdim bunları çok güzel olmuşlar diye sanırım o arada yorum yazmayı atlamışım :) çok güzelleri canım ellerine sağlık süper fikir :)

 15. orgucuguzel

  Merhaba sevgili sergun !senin sayende çöp adamlara merak saldımm :)svlerdgn@gmail.combu mail adresinede gönderirsen çoooooooooooooooooook mutlu olacağım..sevgilerimlee…

 16. süper fikir bunlar ya banada o şablonlardan gönderirmisin acaba ne varsa hepsini gönderin lütfen bayıldım çünkü :)zeroks1@hotmail.com

 17. sergun

  son şablon isteklerini yanıtlayamamışımdır muhtemelen ki bu başlığa bakmamıştım epeydir. :(gönderiyorum yakın zamanda

Bir Cevap Yazın