Perşembe, Ekim 27, 2016
çöp adam panolarım

çöp adam panolarım

28

vakti zamanında şu yastıkları görmüştük, desenlerini de şu başlıkta paylaşmıştım.o desenlerden hoşuma giden birini alıp öncelikle biraz kalınlaştırdım çizgilerini, kalbe kırmızı renk verdim ve çıktılarını aldım. sonra uygun boyutta mukavvalara yapıştırdım. kenarları gözüme çok boş gelince şerit mukavvalar yapıştırdım dört kıyısına. henüz boyamadım gerçi ama kararsızım. belki siyaha boyayacağım belki de böyle kalacak.duvara asmak içinse açma halkalarından faydalandım. onu öğrendiğim iyi olmuş, işime yarıyor :)sonra da kızcağızın yanaklarını kırmızı kalemle azıcık renklendirdim, utangaçlığı daha da belli olsun diye :) zaten yastıktakine de dikkat ederseniz hafif kırmızılık var.böylelikle bitirmiş olduk. mutfağımızın duvarına astık bile.. sergun

28 YORUMLAR

  1. Çok şekerler.Benimde elimde ki dondurma çubukları ile çerçeve yapıp buzdolabına asmak geçti içimden.Çocuklarla yapabileciğim bir faaliyet:))Fikir için çok teşekkür.

  2. Canımm çok tatlı olmuş.ilk gördüğüm günden beri yapmak istiyorum ama bir türlü vakit bulamadım.bu defa yine yapma isteği uyandı bende inşallah yapabilirim ben de paylaşırım.Ellerine sağlık…

  3. teşekkür ederim.açma halkalarını öğrendiğim iyi oldu sahiden. bu arada onu belirtmemişim ama silikonla yapıştırmıştım açma halkalarını, gayet sağlam oldu

  4. süper olmuş.o yastık kılıflarını burda görüp çok beğenmiştim.sonra mudoda görüp aldım.pano da çok iyi fikir.ben de mi yapsam?

  5. aaa ben yorum yazdım sanıyordum yazmamışım nasılda atlamışım. halbuki görür görmez çok beğenmiştim :Sneyse şimdi yazayım harika olmuş canım ellerine sağlık :)

  6. bu harika olmuş ellerine sağlık.. çok eğlenceli bir şey.. bence bir kaç motifi daha ekleyebilirsin güzel durur.. bende denemek istiyorum bunu.. bilgisayarda nasıl koyulaştırdın ki çizgileri :) benim bildiğimden başka bir yolsa deniyim :) zaten kardeşime yastıklarını da yapmayı düşünüyorum dijital baskımı yoksa direk kumaş boyama mı yapsam acaba :)

  7. teşekkür ederim dilevser.desenleri daha önce dijital ortamda çizmiştim zaten, herhangibir resim edit programı kullanabilirsin çizgileri kalınlaştırmak için. PS filan işini görür.dijital baskı daha kolay geldi bi an :) ama tabi diğerinde de emeğin olacak.. :)