Dantel güpürlü, çiçekli kız mevlüt elbise seti

-


Merhaba herkese. Yine harika bir set ile karşınızdayım. Bu kez de süslü prenseslere özel ekru ve pudra mevlüt elbise setini sizlerle paylaşmak istedim. Renklerin zerafeti çok şık değil mi? :) Ekru ve pudra renkleri çok romantik oldu.
Kız bebek bekleyen annelerimiz için güzel bir seçenek diye düşünüyorum.

Bebek mevlüdünde foto çekimi yapmak için son derece şık bir takım oldu kız anneleri için. Ve sevdiklerinize hediye olarak götürebileceğiniz farklı ve şık bir hediye seçeneği.

Elbise için 1. kalite fransız dantel ve güpürleri kullanılmıştır. Yine ürün üzerlerindeki çiçekler de elbise tonlarına uygun seçildi. Elbisenin ön tarafına ve saç bandına çiçek uygulandı
Elbisenin arka kısmına ve ayakkabılar üzerine de fiyonklar uygulandı.

Kız bebek mevlüdü için kullanıma uygun olan setimiz 5 parçadan oluşmaktadır. Bu parçaları isteğinize ve ihtiyacınıza göre arttırabilirsiniz. Örneğin bebek için güpürlü battaniye, anne için güpürlü mevlüt baş örtüsü ile kombinlenebilir.

Özel günlerde tercih edilebilen modelimizin diğer renkleri de yapılabilir.

Diğer çalışmalarım için bana profilimde ki ÖYKÜLÜ TASARIMLAR sayfalarımdan ulaşabilirsiniz.

İyi Günler dilerim…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar