Pazar, Ekim 23, 2016

Dantel kolye

4
Kolye
Kolye

Yaptığım bir kolyeyi paylaşmak istedim.. Misinayla boncukları örmek suretiyle yapılan kolye küpe ve benzeri takıların yapımı zordur, misina kopar boncuklar küçüktür her yere dağılır, açıkçası sabır işidir. Bu aralar boncuk örme yapmamakla birlikte eğer şemasını merak edenler olursa şuaradanbakabilirler. Ve ayrıca bu modelden yapılan bileklikler yüzükler de mevcut.

4 YORUMLAR

  1. bazı zamanlar çok zevk alarak yaparım misina örmeyi ama o kadar nadir ki bu zamanlar:) hele fimoya sardım saralı…Yine de ara sıra yapmak istediğim anlar oluyor, mesela bir örnek foto gördüm bayıldım,onu yapmayı çok istiyorum fırsat yaratabilirsem tabii..jemand çok düzgün olmuş,misinada düzgün iş çıkarmak pek öyle kolay değil..ellerine sağlık..

  2. nokturn sağol.. ben en küçük boy kristallerle yaptım biraz da düzgünlüğü oyüzden.. kumboncuk düzgün eşit boy ve de ucuzunu bulmak pek kolay değil biliyosun dizi iplerdekiler nispeten daha güzel ama onların da büyük boyunu bulmak zor.. ben de modelin çok içime sinmesi lazım şuaralar okadar beğendiğim bir model bulamadım seninkisi nasıl bişey linki varsa bi bakmak isterim