41 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Akonicim beğenmene çok sevindim, haklısın, boncuklarda metallerde iyi kalitede.Babaannenin tespihini merak ettim şimdi.

 2. Avatar photo

  Tespihin böyle süslüsünü hiç görmemiştim, çok hoş duruyor. Burası 10marifet , herşeyi görebiliriz dimi:) Ellerine sağlık noblesseciğim çok şıklar…

 3. Avatar photo

  ellerinize sağlıkbende dekorasyonda tespihi çok şık buluyorum. benim yapmak istediğim bir tespih var ama sanırım pinpon topu filan kullanırım yapmak için. çok iri bir tespih olsun istiyorum.bu tespihlerde çok güzel. zaten ben boncuk hastasıyım.ama ayran gönüllü olduğum için hiç birşeyi uzun vadede yapamıyorum.

 4. Avatar photo

  Akonicim, tabii bu tespihlerin manevi değeri var, çok kıymetli olmalılar, benimkiler süs için…İncili kız, güzel sözlerin için çok teşekkürler.

 5. Avatar photo

  ellerinize sağlık,çok güzeller.Benimde annemden,babamdan ve eşimin dedesinden kalma tespihler var bu kadar şık olmasalarda manevi değerleri var onlarında.

 6. Avatar photo

  sevgili noblesse, bazı objeleri değerli yapan tabiki anılardır..Anıları onları da her zaman daha çok görebileceğim yerlerdedir, asla sünem altı yapmam..

 7. Avatar photo

  çok hoş olmuşlar ellerine sağlık.boncukları özel mi bunların.bir adı varmı yani? banada renkli camdan yapılmış kocaman tesbih şeklinde bir şey var.ama dediğim gibi kocaman.sadece şekil olarak tesbih.cam sanatı ile çok güzel işler yapılıyor.bende çok seviyorum.bir ara resmini çekeyim.ben yapmadım ama yapan sanatkarların marifeti ne de olsa:)

 8. Avatar photo

  sevgili dolunay, takı malzemeleri satan yerlerden almıştım, özel bir adı yok, boncuğu da metalleri de kaliteli gerçekten, beğenmene sevindim.

Bir yanıt yazın