Deniz kızı kapı süsü, balerin yastık

-

kece-deniz-kizi-bebek-odasi-kapi-susu-ornekleri-2
Merhaba. Her ne kadar her yerde modellerimin kopyacıları türese de ve birebir aynısını yapamasalar da ben yine de modellerimi paylaşmaya devam edeceğim. Ablası GÜNEŞ ve kardeşi IŞIK için deniz kızların olduğu bir kapı süsü daha.

kece-deniz-kizi-bebek-odasi-kapi-susu-ornekleri
Yakından işçiliği ve ebatları. Tasarımları bana ait bu tatlılıkların.

kece-balkabagi-bebek-odasi-kapi-susu-ornekleri
Neslişah bebeğin ilk ürünü 85 x 75 balkabağı kapı süsü hazır.

pembe-bebek-taki-yastiklari
NESLİŞAH PRENSESİN takı yastığı, içi keçe dışı saten kaplama. Fırfırlı kenarlar ve büyük boy prensesiyle taşlı kelebeklerle süslü.

balerinli-pembe-bebek-taki-yastiklari-3
Funda Hanım’ın kızı için balerin şeklinde bebek altın takı yastığı. Hayal tül kullanılmıştır. Kaşmir keçe 1 kalite. Bu da sürekli kopyalanan bir modelim.

balerinli-pembe-bebek-taki-yastiklari-5

balerinli-pembe-bebek-taki-yastiklari-8
Yüksekliği 75 cm. Bale pabuçlar çift taraflı dikildi.

balerinli-pembe-bebek-taki-yastiklari
Saten güllü saç tokası

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...