Pazartesi, Ekim 24, 2016

Do re mi faa

17

Takı tasarımı ile ilgilenen arkadaşlar için alüminyum telle şekillendirilmiş sol anahtarı küpe :)  Tel kıvırma yöntemi ile yapılması işten bile değil.

link

17 YORUMLAR

 1. bende yapayım bari bunlardan yapımı oldukça basit ama görünüşü çok hoş olmuş sağol okuyan takı yapasım yok bu aralar ilham gelir belki sayende :)

 2. teşekkür ederim arkadaşlar… beğenilmesine sevindim…sevgili hany çok mutlu olurum valla ilham olur da güzel güzel takılar yaparsan:) ben hiç denemedim takı yapmayı… bu konuda ablam bayağı becerikli:)

 3. keyifli oluyor tavsiye ederim ablanızın malzemelerini karıştırın bir ara kimbilir neler çıkartırsın .ilk önce kedişine tasma yaparsın kesin:))

 4. :))) tasma hiç sevmiyor dışarı dolaştırmaya çıkaracağımız zaman bile akla karayı seçiyorum boynuna geçirene kadar…

 5. bizimkinde tüyden tasma gözükmüyor yoksa incik boncuk doldurrurdum boynuna :))mırmır taktırıyor bizimki dışarı çıkma sevdasına yoksa kedi milletine bişey takmak deveye hendek atlatmak…

 6. :))) dışarı çıkınca biraz korkuyor… bir süre sonra alışıyor ama yine de hep temkinli… bir de eve bizim dışımızda kim gelirse gelsin gidip saklanıyor ve misafirler gidene kadar asla çıkmıyor:(( açıkcası bu durumuna çok üzülüyorum ama alıştıramadım… ne yapabilirim sence?

 7. bizimkide korkuyor dışarıda kedilerin doğası öyle sanırım hep ürkekler.bizimki oturup izliyor gelenleri sürekli. çantalarını kokluyor yediklerinden istiyor rezil ediyor bizi:))tuhaflık bizimkin de ama geneli evde saklanmayı tercih ediyor bildiğim kadarı ile boşuna üzülmeyin yapılacak birşey olduğunu sanmıyorum çünkü kedi milletinin canı çıkar huyu çıkmaz:))

 8. :))) sizinki çok iyiymiş… keşke Aşkım da öyle sosyal olsa…bugün arkadaşım geldi… o sırada koltukta uyuyordu… kalkıp öbür odaya bir kaçışı var patileriyle patinaj çeke çeke:( misafirim gittikten sonra bile bir süre çıkmadı saklandığı yerden… en çok aklıma takılan acil bir şehir dışına falan çıkmamız gerekse ben onu nasıl veterinere ya da kedi pansiyonuna bırakacağım… dışarı çıktığımda bile ben dönene kadar yemek dahi yemiyor:(

 9. kedisi olanların en büyük sorunu bu sanırım ben iki gün olursa evde bırakıyorum aklım kalsa da.çünkü bir yere bırakırsam daha çok aklım kalır güvenemem.en iyisi sanırım kedisi olan bir arkadaş bulup karşılıklı bırakmak olur ben henüz bulamadım :))

 10. kısa yolculuklarda haklısın evde bırakmak daha mantıklı… her ihtimale karşı anahtarı bir yakına bırakmak şartıyla:))) ama dediğin gibi güvenilir bir arkadaş veya akraba olması lazım… bende kimseye güvenip bırakamıyorum… kitledi bizi kerata:))))

 11. evet öyle oluyor bir hafta tatile çıkamadık bu sene .anneme bırakıyoruz bizde anahtarı ama yazın onlarda olmuyor :))