10 yorum gelmiş

  1. vayy..güzel olmuş..bu şekilde değil ama değişik şekiller canlandı kafamda..bu çöpleri değişik materyalllerle birleştirerek orjinal duvar panoları yapabiliriz..

  2. yaptımdı gene yaparım..ancak bu sezon yeterince çubukum yok henüz..sonbaharda inşallah …dondurmanın hası maraş dondurmadır..o bakımdan sevmiyom bööle çubuklu şeyleri..roma dondurma da güzel hakkını yemeyelim..amaaan güzel bir karpuz ne de yaman bir serinlik katar ortama sormayın..özellikle adana kesmece dadından yinmez…

  3. brek brek..adanadan sesleniyorum:az önce buz karpuzumu yedim:)çok da tatlıydı..neden böyle denmiş acaba tadından yenmezbilen var mı?kötü olduğundan diycem değil,iyi olan bişeyede bu deyim gibi şey hiç yakışmıyor..ama elbet vardır bi açıklaması değil mi?

  4. neden böyle denmiş acaba tadından yenmezbilen var mı?kötü olduğundan diycem değil,iyi olan bişeyede bu deyim gibi şey hiç yakışmıyor..ama elbet vardır bi açıklaması değil mi?

    allah allah gece gece taktın kafama şimdi..heralde hani bööle baklava vardır ya çok tatlıdır bi tane yersin ama ööle tatlıdır ki daha fazla yiyemezsin..o bakımdandır diyeyim ben..evet evet oyumu bu açıklamaya kullanıyorum..bu arada” breyk ..breyk” mevzuuda ayrı bi hatıralar silsilesine sürükledi ben..tam metni “breyk breyk arkadaş aryorum arkadaş” tı galiba.(nostaljik smileyi-aynı zamanda gülümsüyo-)

  5. evet haklı olabilirsin saatoniki,ama sanki biraz kinaye varmış gibi geliyor bu lafda bana..walla düşündükçe daha değişik anlamlarda çıkaracak gibiyim,hiç biri aklıma tam yatmıyor!öğleye doğru en iyisi ben bi babamı arayıp sorayım..:)

  6. bi örnekle size olayı açıklayım arkadaşlar..Baklavanın yanında birde dondurma olsaydı ahh keşke,işte o zaman tadından yenmez olurdu. açıkamaya başlıyorum sıkı durun..baklava zaten sevilen bi tatlıdır..dondurma desen ona keza…ikisi birleşince muhteşem bi görüntü ve damakta harika bi tat bırakır..bizde böyle çiftler(baklava+tatlı,karpuz+adana kesmece) oluşturarak olayın lezzetini artırmaya çalışırız..hiç bu tadından yenmiyo diyip elindeki tabağı bırakan birini gördününüz mü?ben görmedim walla:)kısaca o kadar güzel bir tadı vardır ki, yemeye kalksan zevkten şuurunu kaybedebilirsin, iyisi mi yeme!!(tabi kimse bu lafı dikkate almaz herkes yer!!ayrıca bu güne kadarda yediği bişeyin güzelliğinden şuurunu kaybeden olmamıştır!!):)….yazdıklarımı şöyle bi okudumda karıştırdım galiba biraz yine..eee idare edin artık bayanlar…:)başka bi fikri olan varsa buyursun aydınlatsın bizi..

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin