Salı, Ekim 25, 2016

duvar sticker

27

bu stickerları neredeyse hiç para harcamadan yaptım diyebilirim.çünkü kağıdını iki yıl kadar önce bir milyonculardan sanırım 2 tl’ye almıştım,hiçte kullanmadım.birden bugün,bunu yaptım.ben çok beğendim.

yatak odamıza da başka bir modelde yaptım ama resmini çekemedim.

27 YORUMLAR

  1. teşekkürler adadenizi.yildiz32; bu kağıtlar hepimizin bildiği kutu kaplamak için falan kullanılan,kendinden yapışkanlı kağıtlardan.sadece benim kullandığım metalik görünümlü.

  2. hepinizin güzel yorumlarına çok çok teşekkür ederim.yapmak isteyen arkadaşlar için,nasıl yaptığımı anlatayım. en büyüğünden küçüğüne,evdeki kaseleri kullanarak iç içe yuvarlaklar çizerek kendime değişik boylarda şablonlar çıkarttım,bunlara göre dış hatları makasla ,iç hatları maket bıçağıyla kestim,zor olmadı.

  3. evet ama ben fotoğrafı çektikten sonra bir iki parça daha ekleme yaptım zaten.fotoğrafları burada görür görmez,eksik noktalar benimde gözüme çarptı.10 marifetçilerden ilk farkeden siz oldunuz :))fene size de yorumunuz için teşekkür ederim.

  4. o pazardaki satılan 5 tl lik stickerleri sakın denemeyin arkadaşlar bir süre sonra duvarı mahfediyor aynı hataya bende düştüm. aklınızda bulunsun