edding kalemleri ile plastik dosya süsleme

-

Okullar yeniden açılırken, bizim de içimizden okul malzemeleri ile ilgili çalışmalar yapmak geldi tabii ki. edding kalemleri ile her yüzeyi boyayabildiğimiz için, sıradan bir beyaz plastik dosyayı alıp onu çocukların ve gençlerin son zamanlardaki favori desenlerinden biri olan tek boynuzlu at (unicorn) ile süslemek çok keyifli oldu. edding 750 ve 751 numaralı kalemler, plastik yüzeyleri harika renklendiriyor. Tek yapmanız gereken, içinize sinen, hoşunuza giden deseni bulmak.

Plastik dosya üzerine çizimi direkt yapmadan önce desenimizi bir kağıda çizdik. Plastik dosyamızın kapağı altına çizimi yerleştirdik ve siyah edding 751 ile üzerinden geçtik. Sonra rengarenk 751 ve 750 edding’ler ile deseni renklendirdik. Bunun bir İngilizce dersi dosyası olmasına karar verdik ve üzerine tatlı bir şekilde İngilizce yazdık. Çok kullanışlı, kişiye özel bir dosya oldu. Tabii ki isim de yazmak çok olası.

edding kalemleri ile plastik dosyaları, defter kapaklarını zevkinize göre renklendirebilir, kişiselleştirebilirsiniz. Kesinlikle deneyin deriz.

Bir cevap yazın

Avatar photo

Türkiye'nin en büyük el işi & kendin yap sitesine ve kızım Leyla'ya bakmakla meşgulüm. İkisi de çok hoşuma gidiyor.