ekonomik küpe takma tablosu

-

Alt yazıda gördüğümüz küpe takma aparatının bir benzerini de ben yaptım.Yapmak için sadece köpük ve kadın çorabının bel kısmı gerekiyor.Buyrun sizi siteme alayım;)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

21 yorum gelmiş

 1. sukut
  bu strafordan yapılmış bir dekor
  bu strafordan yapılmış bir dekor

  şimdi… bu igneler topluignemi öyleyse o agır küpeleri nasıl taşıyo anlamadım, köpük yerine strafor kullanılsaymış daha guzel gorunurmuş örnegin şöyle bişey

 2. sefa97

  sukut harikasın, baktığımda ben de aynı senin gibi düşündüm(daha dekoratif ve strafor olsaymış diye).ama çok kullanışlı olmuş,ellerine sağlık.

 3. saatoniki

  ben afedersiniz ama bu çalışmayı hiç anlamadım hocam..(artık mel mel bakan smiley mi dersiniz yoksa kıtzekalının önde gideni smileyilisi mi dersiniz size bırakıyorum)

 4. sefa97

  oooooooooooo………….!kim anlatacak şimdi sana?ben anlatmam valla,oruç oruç zaten susuzluk bi taraftan……………..yok ben anlatamayacağım.

 5. saatoniki

  allah’ım bu” ben anladım ama…….” numaralarını yıllardır görmüyor,duymuyordum..pek iyi geldi susuzluktan kurumuş dilime damağıma ve de dimağıma…

 6. sukut

  ben neyi anlamadıgını anlamadım saatoniki yoksa mutlaka anlatırdım dr un çalışmasınımı anlamadın benim resmi mi:?

 7. pamukdoktor

  nie taşımasın ki.toplu iğne ama ucu kalın renkli..düşme sorunu olmuyor..o site açılmıo..dedik ya ekonomik die.pahalıdır onlar;)

 8. saatoniki

  aaaa….çok basit,nasıl yapıldığını anlamadım…kadın çorabının üst kısmı kesilmiş onu biliyom..nası yapıldığınıidrak etmiş bi arkadaş anlatıversin şööle şööle yapılır,bööle bööle tutturulur……..aaaaa

 9. kondor

  aslında bizim anlamadığımız saat12 aynı galiba o nası bir şekil anlayamadım evet ya evet uzaktan bi çekim olsa olay tamamdır derim ben sence saat12

 10. pamukdoktor

  arkidişlerim yapılmasında pek de birşey gormediğim için yazmamıştım ama madem talep var anlatiim..resmi yakın çektim çünkü köpüğüm büyüktü ve evde kaçık az çorabım oldugu için yetmedi.kadın çoraplarının bel bolumunu kesip kopüğün üzerine yerleştiriyorsunuz lastikli oldugu için oturuyor zaten..ama 1 tane çorap kaplamaya yetmedi tabi..2 çorap kullandım..ikisini de araya yine toplu iğneler koyarak birleştirdim..yoksa bişey deil bu ole marifet isteyen.sadece ekonomik ve pratik;)

 11. sesiber

  Çorap yerine kumaş ta kaplayabilirsiniz. Dört tarafına da otriş yapıştırın. Çok havalı oluyor. Hatta ben duvara silikon tabancasıyla köpüğü de yapıştırdım. Toplu iğne yerine de küçük çiviler kullanıyorum. Toplu iğne çok ağır küpeleri tartmıyor. Bir süre sonra pat pat düşüyorlar.

 12. sukut

  sanırım bu ne kadar zengin bir takı koleksiyonun olduguna baglı s12, coksa buyuk ister,bide evinde ne kadar yer kaplamasını istemenle alakalı , ben pek sevmemde…

 13. sefa97

  taktı ya kafaya, artık ne açıklasanız boş….ben başta dedim, kim anlaracak şimdi buna diye…anlayış kıt, takıldımı kalıyo orada, anlat anlat ı ı ı ıh!nato meremer, nato kafa dedikleri bu olsa gerek mi acaba?YA BANA BAK ZIPLATMA ŞİMDİ BENİM SİNİRİMİ,İSTEDİĞİN EBAT DA YAP………HATTA YOK SEN YAPMA NE OLUR,TEK TAKILIP KALMA BÖYLE MEL MEEEEEEEEL…BEN YAPAYIM SANA..NE OLUR!

 14. saatoniki

  yok istemez ..siz derya deniz engiiiin örgü tekniklerinizden bir kuple ortaya karışık yapsanız o da bizi ziyadesi ile mesut eder…ama işte derslerden kaytaranın hali nicedir..

 15. her kadının ihtiyacı olan bir şey yoksa dağınıklık ve takıların birbirine karışması kaçınılmaz oluyor. acaba çorap yerine renkli tüller takılsa daha dekoratif ve hoş durmaz mı?

Bir Cevap Yazın