Pazartesi, Mayıs 29, 2017
Örgü detaylı kese kağıdından hediye paketleri

Örgü detaylı kese kağıdından hediye paketleri

0

kese-kagidindan-orgu-suslu-hediye-paketi-yapimi
Örgü motiflerle süslü kese kağıdından hediye paketi çalışmam. Bu kadar hediye ördükten sonra sıra bunları paketlemeye geldi tabii ki. Bildiğiniz sarı saman kağıdı, iplik, tığ, makas, yapıştırıcı ve delgeç kullanarak böyle paketler yapabiliriz.
Daha doğal, daha samimi, daha içten ve daha bizden değil mi? Ayrıca örmüş olduğumuz küçük motifleri kitap ayracı olarak kullanmaları konusunda da hediye sahiplerini uyaralım. Daha çok kitap okuyalım, dünyamızı, hayallerimizi ufkumuzu genişletelim. Onlara ulaşmak için biz de küçük kara balık gibi okyanuslara açılalım. Bu hediye paketlerinin içini bazen de kitaplarla dolduralım :)
Sevgiyle kalın. Şimdilik bu kadar…

Paylaş
leynum
Örgüye aşığım ... Rengarenk ipliklere aşığım ... Tığın iplere olan aşkına aşığım ... İkiz kızları olan ve kız annesi olmaktan çok mutlu olan , çalışan bir anneyim . Gece gece kendiyle baş başa kaldığında örgüye saran , bazen coşkulu , bazen melankolik , bazen aşırı duygusal , bazen çok geveze , bazense ağzını bıçak açmayan ve adının hakkını veren ( Leyla gibi olan ) sıradan biriyim ... Hayatın bir matematik olduğuna inanan , değişkenliği çok sevmeyen , teknoloji ile arası pek de iyi olmayan biri...
Satış için ulaşabilirsiniz: