ELEKTRO GİTAR (biblo)

-

Aslında gitar şeklinde saat yapmak için için başlamıştım ama sonradan vazgeçip papercut çalışmam için kullanmaya karar verdim isteyen biblo olarakta kullanabilir. ayrıntılar içerde..

Yukarıdaki resmi öylesine koydum çünkü daha papercut çalışması için silüet seçemedim (silüet konusunda önerileriniz varsa lütfen yazın)Kısaca yapım aşamasını anlatayım* Marketten 1TLye tahta spatula aldım(zaten yapmayada markette spatulayı görünce karar verdim)* İnternetten bir elektro gitar resmi indirip karbon kağıdı ile spatula üzerine resmi aktardım ve kıl testere ile kestim* Gitarın gövdesini akrilik boya ile siyaha boyadım* Sap kısmındaki akord burgularını toplu iğneden yaptım

NOT: Gitar şeklinde masa saati de yapmaya başladım çok yakında eklerim :)

2 yorum gelmiş

  1. bence zımparalanmış.kıyılar çok pürüzsüz duruyor çünkü.onun dışında bi fikrim yok ama çalışma süper olmuş.minicik bide.ben olsam keserken kırardım kesin.elinize sağlık.

  2. neduk ve marvil çok teşekkürler :)kestikten sonra kenarlarını zımparaladım.Bu arada gitar şeklinde masa saatinide bitirdim.Yaparken çektiğim bir fotoğrafınıda ekliyorum.

    bu altlıksız hali

Bir cevap yazın