embir’in icadı

-

Yine gül cemalimi buzladım :)) Saçlarımı da yeni boyadım nasıl olmuş? Gelelim konumuza, çalışmamın adı 1 taçla 3 kuş. Neden derseniz tek taça farklı farklı uçlar takıp kullanabiliyorum. Böylece yerden tasarruf etmiş oluyorum. Kendi icadımdır efendim embir gururla sunar.

19 yorum gelmiş

 1. dolunay82

  bu fikir süper embir.bence toka firmalarına fikrini söyle.patentini al:))papatyalar çok şirin.gerçekten taç sana çok yakışıyor.bundan bizede lazım 2 kzıım ve ben toka kutusu taştı gidiyor yer lazım:))

 2. pinkly

  embircim ellerine sağlık :) saçın da ışıldıyor ne güzel. ben de daha önce böyle bir çalışma yapmıştım, bir taca bir kaç fiyonk dikmiştim değişmeli kullanmak için. güle güle kullan :)

 3. embir

  teşekkürler kızlarrrrr :)) Valla cırt cırt değiştire değiştire takıyorum. Bu arada taçlarımı saklamak içinde bir çözümüm var. Onları da yatak odamdaki makyaj aynamın tepesine yan yana asıyorum böylece her daim gözümün önünde oluyorlar. Tavsiye ederim:)

 4. banuca

  Embir, çok pratik bir buluş, kutluyorum seni :)Saç rengini sevdim, ben de denedim, ama şimdi gene açıyorum rengini, çünkü malum beyazlar :))

 5. embir

  ah banucum benimde tepemde bir kaç tel ile ilk işaretlerini vermeye başladı :( İlerde zaten açık renk kullanırım diye şimdilerde koyu tonları tercih ediyorum.İcadımı beğenmene sevindim canım.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...