Perşembe, Ekim 27, 2016
etnik,otantik avize yaptım

etnik,otantik avize yaptım

14

işte otantik egzotik etnik ve en önemlisi de uyduruk avizem! çok uğraştım ama sonunda bitti. şimdi gördüğünüz gibi kullanıma geçti.kartondan kestiğim daireleri grafon kağıdıyla sardım sarmaladım ve simli nakış ipiyle de şöyle bi dolandırdım.her iki daireyi arasına alimünyum folyo koyarak birbirine yapıştırdım.en son olarak da görüldüğü üzre incikdi boncuktu derken avizemi oluşturdum.haa…bu daireleri falan hep silikonla monte ettim birbirine.zemine de aynı dairelerin beşgenini yaptım.aayyy anlatması bile yordu yani.nası güzel olmuş mu?

14 YORUMLAR

  1. Güzel bir tasarımla, oldukça emek harcamışsın ve güzel birşey çıkmış ortaya, ama lütfen dikkat et, o krepon kağıtları çok kolay yanabilir.

  2. teşekkürler dostlar.ya buarada banuca uyarın için saol.kağıtla ampülün teması yok ama ben yine de korktum bak şimdi.bi kontrol edicem.aklıma kurt düşürdün

  3. Bence de güzel olmuş ellerine sağlık, o ampul yerine soft daha düşük vat bir ampul koysan nasıl olur?? Banucugum olur mu acaba?

  4. Ya, ben de sizi hep korkutuyorum, ama seneler önce başıma geldiği için sizleri uyarmam gerekiyor, birisi bebek yeğenim uyurken abajurun üzerine yemeni örtmüş, ışığı kessin diye, bebişimi kontrole gittiğimde yemeniden dumanlar çıkıyordu, Allah korudu. Bakın en düşük 25 lik ampulu yakın ve elinizi yakınında tutun, verdiği ısıya bakın ve saatlerce yandığında birikecek ısıyı düşünün, ben birşey demiyorum.

  5. Çok şık ve değişik bir çalışma olmuş.Renkler de harika,ellerinize sağlık.İyi günlerde kullanın, tehlikeden uzak, mutlulukla.

  6. Yeniyol, hemen asma suratını öyle, mutlaka avize olarak mı kullanman gerekiyor bunu? Ortasından lamba yerine, kenardakilere uyacak bir sallantı tasarla, harika bir tavan süsü olur , hem de aklın kalmaz.

  7. canım ellerine saglık o akıllı ampller çok ısı yaymıyor biliyorum ama neyse ben şey dicektim ilk gördügümde altını okumadan cd sandım yani cd yı iple sardın sandım acaba öylede olablir mi ki ??neyse denemek lazım çok güzel olmuş güle gle kazasız belasız kullan inşallah…