Fimo hamurundan karakterler

-

fimo hamurundan figürler
Hopi ve Zizi Japonya’nın balta girmiş, fakat sonrasında ormanında baltanın da kaybolduğu ve hala Akut tarafından bulanamayan diyarından gelmekteymişler. Bu şaşkın gezginler Kaf Dağı’na kadar gidip Zümrüdü Anka kuşuna bile danışmışlar ama nafile… Hiçbir sonuç elde edememişler. Bir kahramanlık hikayesinin daha başındaymışlar da haberleri yokmuş. Bu yolculuları sırasında başlarına neler gelecekmiş ne gibi bir maceranın peşindeymişler bilmiyorlarmış. Sadece kendilerinin bilmemesini bırakın, bu hikayeyi yazacak olan kişinin bile hiçbir fikri yokmuş.

Şimdi sizlerden ricam başlangıç olarak yazdığım olgulara dayalı fikirleriniz ya da bu karekterlerin sizlerde yaratmış olduğu hikayeleri buradan paylaşmanız. Hatta birinizin başladığı hikayeye bir başkasının devam ettiği uzun soluklu bir macera ve yazarının hepimiz olduğu bir süreç de yaşanabilir. Sizler gibi ben de çok heyacanlıyım. Bakalım neler olacak… Sevgiler.

1 yorum gelmiş

  1. Hikaye konusunda tek karakter biraz kısır kalabilir sanki daha fazla karakterle hikayeleştirmek daha kolay olur naçizane… Ama yaratmış olduğunuz figürler, karakterler müthiş söylemeden geçemedim…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin