Fimo yarışma projem 1

-

İşte benim ilk ve esas yarışma projeemm. İlk olarak bunu düşünmüştüm gamicik anons verdiğinde… Sevgililer günü temasına ne yaraşır ne yaraşır dedim; iki sevgilinin ellerini sonsuza dek birleştireyim bir de mesaj verdireyim bari dedim:) Ama demek ki sefgileri olmamış daha:) Şaka bir yana onlar benim gönlümün birincileriiiiii :)))))))

notlu genel görünüş
notlu genel görünüş
arka genel görünüş
arka genel görünüş

25 yorum gelmiş

 1. canım benim,benim için gerçekten hepsi ayrı ayrı güzeller ve emek dolular. Yarışma bir yarış değildi zaten, önemli olan paylaşmak birlikte yaptıklarımızı anlatıp sunabilmek.Hepsi ama hepsi çok ayrı içşilikli ve emek içeren çalışmalarınız için çok teşekkür ediyorum.Katılımın için canım arkadaşım çok sağol ama lütfen paylaşmaya devam. Ben büyük bir zevkle yayınlıyorum.gelen mailler bir benim yaptıklarım için yorumlar değil.her yeni eklediğimi duyuruyorum ya, sıkı takipçilerimiz var ve çok güzel çok takdirli yorumlar alıyorum.Bir gün hepsini toplayıp yayınlayacağım.Ben de çok sevdim bu aşıkları canım benim…

 2. gamycime katılıyorum fimo aşkına süper olmuş ellerine sağlık canım arkadaşım darısı başıma diyorum :))

 3. Benim favorimdin Yakazam. Gönderdiğin her proje ayrı bir güzeldi. Titiz çalışman ve renk uyumun harikaydı. Şişeli seçilir diye düşünmüştüm.

 4. ayyyyyy yaşasınnnnn:=))yemin ederim böyle güzel yorumlar almak o kadar güzel bir duygu ki hiçbirşeye benzemiyor..Sakacımm çok teşekkür ederim,az önce yazdığım gibi ben de vazondaki tekniklere bayıldım ve yapacağım inşallah sen de göreceksin..shane,ganeja,rana,buketlik kooossskocaman bir öpücük yolladım gelir şimdik:=))))

 5. Yaa nokturncum yalnız su şişelerine ba-yıl-dım bunu demeden geçemiycem süper olmuşlar bi içimlik su yaniiii…

 6. ganejacım o şişeye iyi talip çıktı sorma:) allahtan kocişimlen benim isim başharflerini koymuşum da tırtıklanmadan kurtardım:))

 7. hadiii:=))))))))yaparız be canım ayıp ediyorsun..buzlu camlı bir şişe daha geçerse elime onu da sana yapayım barim..

 8. eline koluna sağlık şekercim..çooook güzel olmuş aşıklar..kalpler çiçekler..aşkı çağrıştıran herşey var..tam bu mandal neyi temsil ediyoki diye düşünürken baktım oda notu tutuyomuş:)))tabi bunlar sonsuza kadar ayrılmaz iyice birleştirip bide fırınlamışsın ilerde adamın kaşı gözü oynarsa hiç bişecik yapamaz..ancak bakar:))))acaba bunların canlılarını yapıştırıp fırınlasak nasıl olur acabaa:))))

 9. tabi bunlar sonsuza kadar ayrılmaz iyice birleştirip bide fırınlamışsın ilerde adamın kaşı gözü oynarsa hiç bişecik yapamaz..ancak bakar:))))acaba bunların canlılarını yapıştırıp fırınlasak nasıl olur acabaa:))))

  eylüüüllllll:=))))))))))))))))))

 10. Nokturncum canııım sağolasın çok cömertsin.yapmış kadar oldun.işlerinin arasında bi de bunla uğraşma emi.Hani bunu satmayı falan düşünüyorsan talibim diyecektim sadece yenisi ile uğraşma ama olaki hani yok ben illaki elime geçerse yaparım diyorsan ben yaprak motiflerini yaprak yeşilini kırmızıları veya tamamen mavi turkuaz tonlarını severim () bildireyim dedimdi

 11. anaaa!! yalaannn:=)))))valla senin elinden çıkan abajur olsun çamurdan olsun…home art bu sayıda aydınlatmalardan bahsetmiş stil köşesinde..bir tane de deri vardı..dedim ki ppeehh nerde ganejanın deri aydınlatmaları!..

 12. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  Ya ben cidden iyi değilim… Kızın saçlarına bakıp fönlemesi de dert olur he diye düşünürken yakaladım kendimi… Allah sonumu hayır etsin. Neyse ben ahşap kutuyu boyamaya döneyim yine…Güzel olmuş beğendim ben…

 13. ablkacım harika bu da inan senin projelerinin hepsine bayıldım.cıvıl cıvıl olşundan mıdır nedir acaba?ellerine sağlık…

 14. Çilekçim sen kutunu boya evet:)Nokturnum benim favorim buydu. Ulen aşk budur işte dedim bakınca. :) Elleirne sağlık dostumm.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin