16 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  ya üç kat kumaşı büzüp diksek olmaz mı acaba? Şimdi onu almak için yapılacak işlemler, siparişin elimize ulaşması derken çok zaman alır yoksa sudan ucuzmuş yani ona lafım yok :)))

 2. Avatar photo

  Nedret ablacım annenizin yaptıkları süpermiş, ay o dönemde yanınızda olmak isterdim. Trilyonlar bile değil çok daha fazlası eder.

 3. Avatar photo

  :)) belki de kumaşında bizim göremediğimiz pırlantalar vardır :)) Tek taşlardan fırfırların içine gömmüşlerdir :))

 4. Avatar photo

  jeliboncuk diyor ki;ay bak görmemiştim sırtıda açıkmış, yarım metre kumaşa bu kadar para mı verilir bari uzun kollu olsaydı :p

  Sırtı açık ama giden kumaş yarım metreden çok daha fazla sevgili jeliboncuk:))Farbalar verev kesilmiş.birde büzgü alınmış.Ana beden yarım metredir ama farbalar 3 m kadar kumaş yemiştir yaklaşık.

 5. Avatar photo

  hadi ya 3 metre kumaş var mıdır? O zaman tiril tiril ama ağırdır yok yok ben almayım valla parasından değil :))

 6. Avatar photo

  gonuldenele diyor ki;Sırtı açık ama giden kumaş yarım metreden çok daha fazla sevgili jeliboncuk:))Farbalar verev kesilmiş.birde büzgü alınmış.Ana beden yarım metredir ama farbalar 3 m kadar kumaş yemiştir yaklaşık.

  hadi yaa çok cahilim bu konuda valla :) Bu arada bi arkadas 1 dolara yakın demiş :o biz mi yanlış görüyoruz o mu anlamadım :) biri türk lirasına ceviremezmi fiyatı :)

 7. Avatar photo

  ne kadar büyük bir indirimmiş bu embir cim ya..gerçekten stok yapmalı:)))))eskidikçe yenisini giyerdim:)))ya hiç böyle şey olur mu?bir bluz parasıyla hükümetin açlık sınırının altına koyduğu milyonlarca kişi 3ay geçinir belkide daha fazla:((İSRAF DİYORUM…zenginsen giyersin:))bu kadar para verilmez..çok istiyorsam elini attığın yer terzi resmin çıktısını alırım terziye koşarım…hem ucuza hemde ekonomiye katkım olur:))benden söylemesi:))

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)