Fotoğraf çekimlerinde kullanılan 12’li zıbın seti

-


Fotoğraf çekimlerinde kullanılan 12’li zıbın setimizi paylaşmak istedim bugün sizlerle. Pembe fiyonklu Minnie mouse figürü ile süsledik zıbın setini. Kız bebekler için hazırlanan bu zıbın seti erkek bebekler için de istenilen başka figür, yazı ve renkte hazırlanabilir.
Bebeğinizin ilk 12 ayını her ay üzerinde kaçıncı ayda olduğunu yazan bu şirin zıbınlarla fotoğraflayarak ileride bakması çok tatlı bir fotoğraf anı seti oluşturabilirsiniz. Malum bebekler çok çabuk büyüyorlar, bu set sayesinde her ayı fotoğraflayarak nasıl da hızla büyüdüğünü de resmedebilirsiniz bebeğinizin.
Bu zıbın setine şapka, eldiven, patik gibi eklemeler yaparak tam takım haline getirmek ya da anne bebek kombinleri ile süslemek de mümkün tabii.

Herkese kolay gelsin.

Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesabımızı takibe alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar