Pazartesi, Ekim 24, 2016

Gümüş Takı

15
şahane görünüyor
şahane görünüyor

Takıda gümüş nasıl kullanılır yada gümüşle nasıl takı yapılır görmek için süheyla‘ ya mutlaka uğramak gerekli. Sadece bu kadarla da kalmayıp telkariye de el atmış, valla telkari işleri de şahane olmuş. Başkaca yaptıkları cabası :)

15 YORUMLAR

  1. Aaaaaa, annemin kolyesii :) Saatoniki yazın için ve iltifatların için annem adına teşekkür ediyorum… :) Bu arada gümüş takılar için sipariş verilebileceğini eklememde bir sakınca yoktur sanırım :)

  2. e şimdi ben şey sandımdı…yani arkadaşsınız sandımdı yani.. sizin sitenizi gezerken ordan yolculuk başka mecralara doğru kaymıştı ama annenizin sitesi olması benim için de hoş bi tesadüf oldu :) o anneye ii bakınız dizi dibinden ayrılmayın valla :)

  3. Falpapatyasının yeteneğinin kaynağı belli oldu. Annenin çalışmalarına bayıldım. Her marifet te mevcut maşallah. Ellerine sağlık anneciğinin.

  4. çook uykum var ondan mı yoksa genel durumdan mı bilmem!:) ama ben de annemin kolyesi deyince,aynısından kendisi de satın almış da onu belirtmiş sandımdı papatyanınfalı:) bayıldım hele gümüşlere..çok zevkli çalışmalar ellerinize sağlık..

  5. uzay1, çok teşekkür ederiznokturn, uykudandır o, uykudan :) olur öylee… Sana da çok teşekkür ederiz iltifatlardan ötürü…ganeja, burdaki herkesin 10 parmakta 10 marifet var gibi geldi bana :) Teşekkür ederizz