Salı, Ekim 25, 2016
Güzel bir boyunluk

Güzel bir boyunluk

12

Burada 3 farklı şekilde kullanılabilen bir boyunluğu nasıl ördüklerini anlatmışlar. Sanırım lastik örgü ile başlamışlar keserek orta kısmı boyun genişliğinde düz örgü ile yapmışlar, sonra da tekrar artırarak lastik örgü ile tamamlamışlar. Uç kısımlarını da uzunca düz örgü ile örmüşler. Aslında bir boyunluğunuz varsa farklı bir renkle de olur güzel olabilir sanırım düz ve uzun iki parça örüp arkasından orta kısmına dikerek benzer bir boyunluk yapılabilir.Burada

12 YORUMLAR

  1. Bana da uzun örülmüş parça lastiğin üstüne dikilmiş gibi geldi.Öyle değilse bile böyle de olabilir.Ne dedim ben yaaa….=}

  2. ben de yapıcam ben de edicem, nasıl görmemişim bunu süper güzel ve kullanışlı. trikodan da yapılabilir. (tembel sibel)

  3. :) Burada kar başladı, bayağa yağıyor. Annem ebem yamalığı gibi derdi (yada öyle birşey) işte öyle kocaman kar taneleri düşüyor. Gidebilsem direkt canlı yayınla anlatırdım :))

  4. bunu çok sevdiiiim akşam annem gelsin beraber yapmaya başlayalım 4 gün ara var sınavlarımın hem çalışıp hem örerim… hem de tembellik yaparım :)