Perşembe, Ekim 20, 2016

Hain Kukla

6
ŞEYTAN MI?
ŞEYTAN MI?

burada enteresan iki kukla modeli var. biri pek bi hain duruyor ama diğeri, zavallı gibi. peki ama arkadaşlar adamlar bunu ne ile nasıl yapmış? tahtadan mı, hamurla mı? fikri olan var mı?

6 YORUMLAR

  1. yazmayayım yazmayayım diyom zorla yazdırıyınuz yani..fikir var tabii olmaz mı hiç?Hindistan da da benzeri olan “lovak” denen bi ağaçtan yapmış arkadaş bunları..Bu arada aklıma bi fıkra geldi..pek te meşhur ama konuyla alakalı diye azcık hatırlatayım ..eee hocaya demişler neresi hoca dünyanın ortası? hoca da cevaben: Ayağaının bastığı yer demiş.Malum ,adam inanmamış hoca da malum cevabı vermiş ..yersen..(inanmazsan ölç.)

  2. sıcak dolaysıyla bi kaç gündür sanki irtibatı kopardık bayanlar:)ben her an buharlaşabilirim..balkonda ki termometre 47 dereceyi gösteriyor..fokur fokur sokaklar..kanım kaynıyo desem yalan olmaz hani:)..bu arada kuklalar çocuklar için biraz korkutucu ama bizim için uygun:)

  3. NERDEEEEEEEEEEEE……….AMA MERAK ETTİM YA. İNSANLAR YAPMIŞ İŞTE BAK. NE GÜZEL OLMUŞ.KONDORUN DEDİĞİ GİBİ, OLSA DA BİRİLERİNİN ÖDÜNÜ PATLATSAM NE İYİ OLUR.:)