HANGİSİ SİZE UYGUN?

-

Işıl ışıl ,şıkır şıkır sofralar kurmayı sevenler için farklı alternatifler.Kişiye,zevke,ortama göre hazırladığım farklı sofra takımları.Hepsini leke tutmayan kumaşlarla diktim.Kullanımı göründüğü kadar hassas değil yaniii..E peki siz en çok hangisini beğendiniz?

26 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    Annneeeeee koş…. :)ay hepsi birbirinden güzel tam annemlik şeyler bunlar.. Koca bir sandık yemek masaı örtüsü, küçük bir sandık mutfak masası örtüsü, bir sandık kadar da oda takımı olmasına rağmen hala gözü örtülerde olduğundan bayılır bunlara.. çok güzeller ellerine sağlık.. ben seçim yapamadım kusura bakma :D

  2. Avatar photo

    sevgili gönüldenele seçim yapmak zor, hepsi de çok güzeller, ama illa da bir seçim yapacaksam ben de bordolu olanı tercih ederim:))

  3. Avatar photo

    ablacım düktürmüşsün vallaaa ne diyim ki hepsi birbirinden güzel ama en sonuncu dantelli olana bayıldım bittim resmen :)

Bir yanıt yazın

Masa örtüsüne dantel şerit dikimi

| | 0 Yorum

Geçenlerde bir kumaşçıya yolum düştü, ucuz ve güzel kumaşları görünce dayanamadım. Özellikle aşağıda sandalyede gördüğünüz kumaşın dantel gibi şeritleri çok hoşuma gitti. Bu şeritleri aşağıdaki gibi keserek masa örtüsünün kenarlarını...