Hediye kutusu

-

Bunlar çok şeker ama yaa :) Bayıldım. Yapıcam :). Sadece kartonlar, yapıştırıcı, makas ve kurdela gerekiyor. Buyrun içeri ne kdar basitmiş yapımı görün.

Buradan inceleyebilir ve yapım aşamalarını görebilirsiniz.Bunlar da hoşunuza gidecekalfabetik magnetlerşık balkabaklarıminyatür örmelerkarpuzlu converse’imsi Şirin kutucukayakkabu tasarımlarıfarklı örgü modelleri

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

6 yorum gelmiş

  1. celebi74

    ne çok rağbet oldu bu kutularaaaaaaama sadece hediye için değil farklı amaçlar içinde kullanılabilirler.. bende yaptım yayınlamak için bekliyorum..burada da yurtdışında yapılmış olanı senin yaptığın ile aynı sadece kutuyu oluştururken köşeleri kesiyor sen kesmeden yapmışsın tabi bende ondan örnek aldım yani bende köşeleri keserek yaptım.. :)))sipariş alabilirsin tabi böyle siteler var oraya koysana.. astar100 de var satış imkanı mesela..nikah şekeri içinde kullanılabilir.. öyle yaz yayınla bence iyi sipariş alırsın.. :)) istersen katlamaya yardıma geliriz şekerim..selamlar..

  2. limonyesili

    celebi74, ilk gönderdiğim linktekini yani senin bu gönderdiğin linktekini yaptım ben ama hiç bu katlama zahmetine girmeden daha kolay ve daha kullanışlı bir tane daha yaptım, ikisini de gönderdim, yayınlanmasını bekliyorum :)

  3. yokumdiyor

    celebi, bunu ben yapmadım, sadece paylaştım..satışa sunabileceğim ürünlerim ne yazık ki yok :)yine de yardım fikrin çok hoşuma gitti :) teşekkür ederim çok incesin :)plesenta, rica ederim, umarım güzel olur, güle güle kullan.. :)

Bir Cevap Yazın