Salı, Ekim 25, 2016
Hediye Kutusu Yapımı

Hediye Kutusu Yapımı

5

Kendiniz bir hediye kutusu yapmak ve yaratıcılığınızı kullanarak dilediğiniz gibi süslemek istiyorsanız, nasıl yapıldığını buradan öğrenebilirsiniz.Diğer “Kendin Yap” Yazılarım:Büzgülü Gelinlik Kemeri YapımıKazağınıza Martılar İşleyin

5 YORUMLAR

  1. limonyeşili.. ben bugün bu kutuyu gördümmmmm…çok hoşuma gitti hemen bir kağıt alıp denedimm.. hatta dayanamadım bloguma ekledim.. hatta yine dayanamadım yayına yolladım…:))sanırım benimki yayınlanmayabilir.. harika bir fikir ama..yapılması da çok eğlenceli ve kolay…hediyeleri öyle torbalara koyup götürmeye değmez..hemen yapıp koy hediyeni götür hem daha şıkhem daha alımlı..

  2. celebi74, ben de bayıldım ve kesinlikle deneyeceğim, üstelik çok kolay görünüyor, blogun sahibi anlatmanın yapmasından çok daha zor olduğunu söylemiş, ama bence hayet başarılı :) Denedikten sonra buraya da gönderirim :) Blogunun adresi nedir acaba?

  3. benim blogum bu doğru anladım değilmi benim bloğu sordun sanırımya kafam durdu kusura bakma.. yaptığım kutuyu eve götüremedim.. eve gittim yeniden başka kağıt ile yaptımfotoğrafladım ama hala kardeşimden mail atmasını bekliyorum.. yok ya böyle olmuyor hemen bir foto makine almam şart..