Pazartesi, Ekim 24, 2016
İçinde cips değil, para var :)

13 YORUMLAR

  1. kullanışlı olmasın yahu bana bi sevimli geldi ki yapasım geldi.amma velakin “anam çıtır” diye çantama saldıracak eşim ve kızıma mangırları kaptırma telaşı sardı beni yapmasam mı.ee birde içinin yağı gider mi ki? of ya şu çok şıklı düşünme yöntemimde bayıltıyor bazen beni.

  2. ee zaten burdaki amaç yarar-faide değil ki bir hoşluk vede boşluk durumu manyaklık bazen akıllı seçeneğinden iyidir.bilmem ki anlatabildin mi güneşedoğru.ha bu arada iyiyim (bide çay olsa dedikodu bilem yapardık)

  3. sanırım bu olduğu gibi kullanılmamış… bence de ilginç fikir.. sanırım burda şimdi hatılayamadım birinin verdiği bir linkte poşetten çanta yapımı vardı.. o teknik olabilir araya kağıt koyup ütülüyorlardı… öyle mi yaptılar acaba bunuda? dikiş falan tutmuş :)

  4. yok araya kağıt konmuyormuş iki parşomen kağıdı arasına konup ütüleniyormuş :) en azından benim söylediğim örnek öyle bunu bilemedim.. :)

  5. dilevser, yapan kişi arasına kumaş koyup makinada diktiğini söylemiş. ütülese zaten poşet eriyip iğrenç bir şeye dönüşebilirdi :D

  6. bu yazıdaki linkten yola çıkarak söyledim bir yöntemi var ütüleniyor diye..sonuçta sağlam olması için kumaşa bir şekilde yapıştırmak yada tutturmak gerekir.. sadece cips torbasının sağlam olması zaten mümkün değil tabi kii…