İçinde cips değil, para var :)

-

Cips paketinden cüzdan yapmış arkadaş. hatta o kadar heveslenmiş ki, sonucun güzel olduğunu görünce markete bir geri dönüşüm kutusu yerleştirmiş, insanlar cips paketlerini koysunlar diye :)

13 yorum gelmiş

 1. kondor

  kullanışlı olmasın yahu bana bi sevimli geldi ki yapasım geldi.amma velakin “anam çıtır” diye çantama saldıracak eşim ve kızıma mangırları kaptırma telaşı sardı beni yapmasam mı.ee birde içinin yağı gider mi ki? of ya şu çok şıklı düşünme yöntemimde bayıltıyor bazen beni.

 2. kondor

  ee zaten burdaki amaç yarar-faide değil ki bir hoşluk vede boşluk durumu manyaklık bazen akıllı seçeneğinden iyidir.bilmem ki anlatabildin mi güneşedoğru.ha bu arada iyiyim (bide çay olsa dedikodu bilem yapardık)

 3. dilevser

  sanırım bu olduğu gibi kullanılmamış… bence de ilginç fikir.. sanırım burda şimdi hatılayamadım birinin verdiği bir linkte poşetten çanta yapımı vardı.. o teknik olabilir araya kağıt koyup ütülüyorlardı… öyle mi yaptılar acaba bunuda? dikiş falan tutmuş :)

 4. dilevser

  yok araya kağıt konmuyormuş iki parşomen kağıdı arasına konup ütüleniyormuş :) en azından benim söylediğim örnek öyle bunu bilemedim.. :)

 5. akoni

  daha neler göreceğim kim bilir.. görüntü olarak güzel, dayanıklılık olarak bilemiyorum.. çok şaşırdım

 6. absynthe

  dilevser, yapan kişi arasına kumaş koyup makinada diktiğini söylemiş. ütülese zaten poşet eriyip iğrenç bir şeye dönüşebilirdi :D

 7. dilevser

  bu yazıdaki linkten yola çıkarak söyledim bir yöntemi var ütüleniyor diye..sonuçta sağlam olması için kumaşa bir şekilde yapıştırmak yada tutturmak gerekir.. sadece cips torbasının sağlam olması zaten mümkün değil tabi kii…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin