İddia Ediyorum bu Kağıtlara Bayılacaksınız

-
summertime designs
bedava scrapbooking kagitlari

Summertime Designs adli blogda buldugum bedava scrapbooking kagitlarina bayilacaksiniz arkadaslar hepsi ama hepsi harikalar.Simdiye kadar buldugum en iyi çalismalar bunlar.Ben basip basip severek kullaniyorum bakmanizi oneririm.

bedava scrapbooking kagitlari
bedava scrapbooking kagitlari
Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

17 yorum gelmiş

 1. sesiber

  ben daha kağıtlara ulaşamadım sanırım. anasayfadaki kağıtlardan başka tıklanacak biryer bulamadım. çok karışık ve gözyorucu.

 2. Asmunikal

  2 3 sayfa geride kalmış kağıtlar… o değil de arkaplanı olmamış. Okunmuyor yazılar. 20 günlük bir tatilim var. Fıstık gibi yapıcam blogumu kısmetse. Bir template yazarım olmadı. Bitsin şu finaller gayret 2 tane kaldı.

 3. cadikazani

  sesicim older postlara baksana aaaa:)))Bence bloguda gayet ho$:)Dikkatimi çekti de herhangi bi dosyasinin indirilme sayisi binlerde demekki bi begenen ben deilmi$im bu kadar:)

 4. Asmunikal

  kağıtlar güzel de site olmamış. Yani ben az buçuk anlıyorsam web tasarımından (ki eğitsel tasarım, kullanılabilirlilik, uzaktan eğitim gibi dersler görmekte ve mesleki kariyer hesapları yapmaktayım) o arka plan yüzünden yazılar okunmuyor. Ama emin olun o yazılar daha bir okunabilir olsaymış ziyaretci sayısı 2 katı olurdu.

 5. cadikazani

  asmunikalcim sana inat olsun diye yazmadim sakin alinma ustune:)Sanirim tasarimi beni rahatsiz etmiyor gayet gozume hos geliyor sen ise profesyonel açidan bakiyor olupta elestiriyor olabilirsin ben sesi gibi kendi gozumden elestiriyorum:)

Bir Cevap Yazın