İdolüm CEMİL İPEKÇİ…

-

Oldum olası tarzını, kullandığı renkleri, zengin takılarıyla kıyafetleri tamamlayışına bayıldığım idolüm Cemil İpekçi’den küçük bir derleme yaptım size. Bir tek kıyafetinde çok sayıda hoş detayı göz yormadan sunabilen müthiş insan… Ülkemin gurur duyduğum parmakla gösterilecek sanatçılarından biri. Kendisi ve çalışmaları hakkındaki detaylı bilgiyi Cemil İpekçi’nin sitesinde görebilirsiniz.

Sadece giysi tasarımı değil başka tasarımları da var İpekçi’ nin. Renkli kişiliği tüm elini değdirdiği alanlara yansımış.

İpekçi’ nin tasarımıyla Sandalet Evleri

12 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Güneşedoğru baaaaakk (elindeki bebeği arkadaşına gösterip baoooakk diyen, nispet yapan kız çocuk smiley) bizim modacılar amerikalıları döveerrr :0)))

 2. Avatar photo

  sesiberimmm ben de hayranım yaptığı işlere..Kıyafetlerini giymek isteyebileceğim tek modacı..Çok iyi oldu bu yazı teşekkür ederimmm

 3. Avatar photo

  Giyim modası ile ilgili paylaşımlar her zaman ilgimi çeker sevgili Sesi :)Son günlerde yaptığı siyasi çıkışlarıyla takdir ettiğim Cemil İpekçi otantik tarzda çalışıyor, kendi tarzında çok başarılı bir ekol, iyi de kumaş seçiyor ama tarzı asla bana uygun değil…İpekçininde söylediği gibi “giyinirken insan her şeyden ve herkesten önce kendini tatmin etmelidir”

 4. Avatar photo

  giyinirken insan her şeyden ve herkesten önce kendini tatmin etmelidir”

  işte bu yüzden seviyorum tarzını, kimseye aldırmadan, canının istediği gibi giyinen ve yakıştıran bir kadın çiziyor gözümde hep.

 5. Avatar photo

  oohh gözüm gönlüm açıldıbir de çay aldım yanımaohh yorgunluk attım Sesimben de böyle olmak istiyorumömrüm yeter mi kuzum :?????tarzı bana çok uyguneh bende öyle gibiyim..Rahmetli Aysel Gürel hanımefendinin tahtına aday gösterilmekteyim (arkadaşlar arasında)

  İpekçininde söylediği gibi “giyinirken insan her şeyden ve herkesten önce kendini tatmin etmelidir”

  İşte budur…

  işte bu yüzden seviyorum tarzını, kimseye aldırmadan, canının istediği gibi giyinen ve yakıştıran bir kadın çiziyor gözümde hep.

 6. Avatar photo

  Bugün bir mail geldi Cemil İpekçi ile ilgili bir fıkraydı. Aklıma sen geldin. Neyse fıkrayı yazmayım burda :)

 7. Avatar photo

  şahsı ile ilgili kararları kendine ait olmakla beraber bende cemil ipekçi hakkında ki düşüncelerinize katılıyorum.cemil ipekçinin konuşmalarından her zaman ders alınacak ve fikir olacak bir şeyler mutlaka bulurum.

 8. Avatar photo

  ben de çok severim Cemil ipekçi’yi. onu dinle kendine güvenin yenilensin. öyle güzel anlatırki her şeyi.. tarzını, çizimlerini çok beğenirm.

Bir yanıt yazın

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...