ikinci kedimiz

-

Birinci kedimizin hemen devamında yapmıştım bunu aslında. Sizinle paylaşmak kısmet olmamıştı. Çocukların eski odasında prizlerin üzerinde yer bulmuştu ilk olarak kendine. Rutubet oda değişimi derken kedimizin de yeri değişti bu arada.Şimdik yeri çocukların odası yine. Ama bu kez pencerenin üzerinde. Pek odanın temasıyla ilgili değiller kendileri ama yer bulamadım napayım….Yine Banu’nun paylaştığı linkteydi bu kedi. Biraz canlı bir şey olsun diye çok sevdiğim bir kapla (kağıt) kapladım. Boynuna da kurdele ekledim. Sıkılırsam kağıdı söker temizler yeni birşeyler yaparım dedim….

13 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    Vallahi öyle güzel görünüyor ki; Mekanınıza çok orjinal bir hava kattığı da kesin. Ellerinize sağlık olsun.

  2. Avatar photo

    fredup teşekkür ederim:))suzank saol. Odalarına birden o kadr çok şey yaptım ki benik oğluşlar farketmedi birkaç gün bu kediyi:))

  3. Avatar photo

    adadenizi, çok teşekkürler. ofisimizde bir düzenleme yapacağız, kullanıcılarımızdan gelen işleri, sahiplerinin isimleri ile birlikte güzel bir şekilde sergileyip sizlerle paylaşacağız. sevgili deniza17’nin işi ilk oldu bu anlamda, henüz ismi ile sergileyemedik, bir raf düzenlemesi yapacağız çabucak :)

Bir cevap yazın