Işıklı, müzik çalan korsan kapı süsü

-

keceden-korsan-suslemeli-isikli-erkek-cocuk-odasi-kapi-susu-modelleri
Sanırım müzik çalar ve ışık saçan ilk kapı süsü modelini üretmek benim aklıma geldi. Bu da Rüzgar bebek için özenle hazırladığım kumaş kaplama kapı süsü.

keceden-korsan-suslemeli-isikli-erkek-cocuk-odasi-kapi-susu-modelleri-2
Yandan çekim: Rüzgar bebeğin bu kocaman boyda, kumaş kaplama kapı süsünde kırmızı renkli harfler ve figürler dolgulu ve elde dikildi. Fenerin arkasında ustaca saklanan açma/kapam düğmesiyle pil yatağı ve 2 pil mevcut.

keceden-korsan-suslemeli-isikli-erkek-cocuk-odasi-kapi-susu-modelleri-3
Keçe korsan ve ışıklı deniz feneri yakından.

keceden-korsan-suslemeli-isikli-erkek-cocuk-odasi-kapi-susu-modelleri-4
Bu da geçenlerde Çağan Alp bebek için hazırladığım ışıklı deniz feneri olan lüks kumaş kapı süsü.

keceden-korsan-suslemeli-isikli-erkek-cocuk-odasi-kapi-susu-modelleri-5
Çemberin çapı yaklaşık 60-65 cm. Bu tasarımıyla biraz oynadım, zira harf sayısı fazlaydı ve Alp harfleri alta uygulamak zorunda kaldım.

keceden-korsan-suslemeli-isikli-erkek-cocuk-odasi-kapi-susu-modelleri-6
Harfler elde dolgulu dikildi. Fenerin arkasında açma kapama düğmesiyle pil yatağı ve 2 adet pil mevcut.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...