Salı, Ekim 25, 2016

ışıltılı patik

22

bilindik bir model ama bu da benim yorumum işte..

22 YORUMLAR

  1. selmacım yine döktürmüş valla. bu patiki düz ipten görmüştüm yapılışını ama simli daha bi şıkır şıkır olmuş ellerine sağlık canım çok güzel olmuş :)

  2. merhaba arkadaşlar, benim yokluğumda yazım yayınlanmış birsürü de yorum almış sabah sabah mutlu oldum yine:) herkese ayrı ayrı teşekkür ederim..

  3. hoşbulduk.. ya burası öyle bir alışkanlık yapmış öyle bir işlemiş ki içime bir gün gelemedim aklım burda kaldı vallahi, en kısa zamanda eve bir pc alınıp internet bağlatılacak, bu şart oldu:)) güzel duaların için sağol amin canım sadece onlar değil herkes mutlu olsun sağlıklı olsun inşallah..

  4. yorumlara bakarsak sanırım kardeşin evlendi selmacım Allah mesut etsin… ben kahvemi alıp baharrrr arkadaşımın kuzulu patik yazısına gittim haydi sen de kahveni al gel

  5. evet bahar cumartesi akşamı kızkardeşimin düğününü yaptık, amin inşallah mutlu mesut olurlar.. darısı bekarların başına:))

  6. şu hanım dilendi kız beğendi motif öyle yapılmış sanırım ve 7motiften bir patik olmuş selma hanım yamyı düşündümde yanlışlık olmasın bana cevap yazarsanız sevinirim.