22 yorum gelmiş

  1. ellerine sağlık,çok güzel.yapımı kolay,giyimi çok rahat bir patik.bir zamanlar bende örmüştüm.

  2. selmacım yine döktürmüş valla. bu patiki düz ipten görmüştüm yapılışını ama simli daha bi şıkır şıkır olmuş ellerine sağlık canım çok güzel olmuş :)

  3. merhaba arkadaşlar, benim yokluğumda yazım yayınlanmış birsürü de yorum almış sabah sabah mutlu oldum yine:) herkese ayrı ayrı teşekkür ederim..

  4. hoşgeldin selmacım. bu arada Allah mesut bahtiyar etsin kardeşini bi yastıkta kocasınlar inşallah öptüm seni:)

  5. hoşbulduk.. ya burası öyle bir alışkanlık yapmış öyle bir işlemiş ki içime bir gün gelemedim aklım burda kaldı vallahi, en kısa zamanda eve bir pc alınıp internet bağlatılacak, bu şart oldu:)) güzel duaların için sağol amin canım sadece onlar değil herkes mutlu olsun sağlıklı olsun inşallah..

  6. yorumlara bakarsak sanırım kardeşin evlendi selmacım Allah mesut etsin… ben kahvemi alıp baharrrr arkadaşımın kuzulu patik yazısına gittim haydi sen de kahveni al gel

  7. evet bahar cumartesi akşamı kızkardeşimin düğününü yaptık, amin inşallah mutlu mesut olurlar.. darısı bekarların başına:))

  8. günaydın baharcım, ve burayı ziyaret eden bütün arkadaşlar:) inşallah ettiğin dua tez zamanda kabul olur:))

  9. şu hanım dilendi kız beğendi motif öyle yapılmış sanırım ve 7motiften bir patik olmuş selma hanım yamyı düşündümde yanlışlık olmasın bana cevap yazarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Eski kottan terlik yapımı

| | 3 Yorum

Merhabalar, artık ben de buralardayım ve ilk olarak geçen ay yaptığım cepli teriklerimi paylaşmak istedim sizlerle Evet kabul ediyorum internette bir sürü kottan terlik var, kendi özgün fikrim olduğunu sanıyorum...

Yapay deri tozluk yapımı

| | 2 Yorum

Yapay deriden bu tozluk çok şık olmuş, çok beğendim gerçekten. Ayakkabıya nasıl değişik bir hava vermiş değil mi? kaynak burada. bakın şu şekilde yapılıyor:...