İsme özel harf kapı süsü

-


İsme özel harf kapı süsü modeli ile merhaba. Keçeden Mustafa Kemal bebek için hazırladığım kapı süsü. Keçe kumaşı harf kalıbı ile kesiyoruz. El dikişi ile etrafını dikiyoruz. Harflerin içini boncuk elyaf ile dolduruyoruz. İyice doldurmalıyız ki harfler düzgün olsun:)
Güneş, bulutlar, çocuk, uçurtma, uçak, balonlar ve araba figürlerini yine kalıpla kesip dikiyoruz. Uçurtma ve balonlara 2-3 mm’lik ince kurdele dikiyoruz. İp görüntüsü vermek için ince kurdele kullanıyoruz. Harfleri birleştirip figürleri üzerine silikon yardımı ile yapıştırıyoruz. Arka üst kısmına kurdeleyi dikiyoruz.
Kapı süsümüz hazır, artık bebeğimizi bekliyoruz :) Önce hastane odasının kapısında daha sonra bebeğimizin odasında kullanabiliriz. İstenirse kapıya beyaz renk tül bağlanıp kapı süsü tüle monte edilebilir. Harflerin üzerinde farklı figürlerde kullanılabilir.
Farklı ve özel tasarım bebek kapı süsü isteyen anneler blogumu ziyaret edebilir:)

Bir yanıt yazın

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...