Kağıt Boncuklarla Ne Yapmışlar???

-

Sizce bu dergileri kıvırarak yaptığımız boncukları nerede kullanmışlar? İçeri buyrun.Saat kordonunuzu bu şekilde yenileyebilirsiniz. Burada plastik poşetten ve kottan yapılan çantaları da bulabilirsiniz.

14 yorum gelmiş

 1. annenotlari

  merhaba embir,birşey soracağım. http://www.miraydefteri.com‘a giremiyorum. sanırım domain ödeme süresi geçmiş. bir süredir fraise’in yazılarını da görmüyorum 10marifette. acaba birşey mi oldu merak ettim.10marifet’i de çok düzenli takip edemiyorum gerçi, belki de ben rastlamadım, bilemiyorum.

 2. kriizantem

  Çok zarif olmuş. Uzun süredir aklımda zaten kağıt boncuk yapmak, saate çok yakışmış, önce bir saat bulmak lazım tabi:)) hiç kullanmadığım birşeydir.

 3. embir

  Annenotları Miray üniversiteye tekrar girecekti dersaneye kaydoldu sınavlara hazırlanıyor. Sanırım buralara uğrayamadığı için kaydını sildi. Çileğimizi bende çok özledim :(

 4. dilevser

  çok güzel bu.. ben de yazın pek kullanamam ağır gelir koluma ama şu haftalardır kordunu çıkarsın saatçi diye yanımda gezdirdiğim saatim için iyi bir fikir:)

 5. basaksu

  güzel fikir.kıyafetlerin renklerine göre birkaç renk yapıp,hatta aynı renklerden bir de kolye yaparsak,saatimizle takım aksesuarımızda kullanınca çok şık olur.

 6. yephek

  bu ara ben de dergi sayfalarından boncuk yaptım, üşenmeyip çekersem ekliycem ben de. saat fikri de iyiymiş gerçekten.

 7. embir

  Ben bu boncuklardan yapmıştım. Şu kadın dergilerinde ya da bağzı mağazaların kataloglarından kesip yaparsanız renkler istediğiniz gibi oluyor. Hani genelde bir sayfa da saı renk ya da pembe falan renkli birçok objeyi fotoluyorlar ya işte o kısımları kesersek istediğimiz renkte boncuklarımız olur.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)