Kağıt Boncuklarla Ne Yapmışlar???

-

Sizce bu dergileri kıvırarak yaptığımız boncukları nerede kullanmışlar? İçeri buyrun.Saat kordonunuzu bu şekilde yenileyebilirsiniz. Burada plastik poşetten ve kottan yapılan çantaları da bulabilirsiniz.

14 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  merhaba embir,birşey soracağım. http://www.miraydefteri.com‘a giremiyorum. sanırım domain ödeme süresi geçmiş. bir süredir fraise’in yazılarını da görmüyorum 10marifette. acaba birşey mi oldu merak ettim.10marifet’i de çok düzenli takip edemiyorum gerçi, belki de ben rastlamadım, bilemiyorum.

 2. Avatar photo

  Çok zarif olmuş. Uzun süredir aklımda zaten kağıt boncuk yapmak, saate çok yakışmış, önce bir saat bulmak lazım tabi:)) hiç kullanmadığım birşeydir.

 3. Avatar photo

  Annenotları Miray üniversiteye tekrar girecekti dersaneye kaydoldu sınavlara hazırlanıyor. Sanırım buralara uğrayamadığı için kaydını sildi. Çileğimizi bende çok özledim :(

 4. Avatar photo

  çok güzel bu.. ben de yazın pek kullanamam ağır gelir koluma ama şu haftalardır kordunu çıkarsın saatçi diye yanımda gezdirdiğim saatim için iyi bir fikir:)

 5. Avatar photo

  güzel fikir.kıyafetlerin renklerine göre birkaç renk yapıp,hatta aynı renklerden bir de kolye yaparsak,saatimizle takım aksesuarımızda kullanınca çok şık olur.

 6. Avatar photo

  bu ara ben de dergi sayfalarından boncuk yaptım, üşenmeyip çekersem ekliycem ben de. saat fikri de iyiymiş gerçekten.

 7. Avatar photo

  Ben bu boncuklardan yapmıştım. Şu kadın dergilerinde ya da bağzı mağazaların kataloglarından kesip yaparsanız renkler istediğiniz gibi oluyor. Hani genelde bir sayfa da saı renk ya da pembe falan renkli birçok objeyi fotoluyorlar ya işte o kısımları kesersek istediğimiz renkte boncuklarımız olur.

Bir yanıt yazın

Avatar photo

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)

Keçeden büzgülü kese yapımı

| | 0 Yorum

Merhabalar, çok cici bir büzgülü şeker torbası hazırladım. Ben desenli keçeden yaptım ama kartondan ya da kumaştan da olabilir tabii. Ölçülü bir şablon karton hazırladım kendime. 12 parçaya bölerek çizdim,...

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...